• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9712-6714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کمیته انضباطی فدراسیون هندبال 5 بازیکن زاگرس اسلام‌آباد‌غرب را جریمه کرد

کمیته انضباطی فدراسیون هندبال پنج نفر از بازیکنان تیم زاگرس اسلام آباد غرب را به دلیل تخلف در دیدار با تیم فرازبام دهدشت جریمه کرد.

سجاد اعظم مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس اسلام آباد غرب در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در تشریح این خبر اظهار کرد: پس از آنکه هفته گذشته کمیته انضباطی فدراسیون هندبال رای اولیه را درخصوص درگیری پیش امده در پایان دیدار دو تیم هندبال زاگرس اسلام آباد غرب و فرازبام دهدشت در  هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر هندبال اعلام کرد، هفت نفر از بازیکنان تیم زاگرس اسلام آبادغرب را نیز به دلیل درگیری با تماشاگران به این کمیته فراخواند.

وی افزود: یکشنبه این هفته(پنجم اسفند) هفت بازیکن تیم ما به کمیته انضباطی فدراسیون هندبال رفتند که برای پنج نفر آنان جریمه در نظر گرفته شده است.

اعظم تصریح کرد: مسلم کاظمی، علی اعظم، مجتبی کرمیان، مسعود مرادیان و محمدرضا حسنوند پنج بازیکن تیم زاگرس اسلام آباد غرب هستند که کمیته انضباطی فدراسیون برای هرکدام از آنها علاوه بر محرومیت از حضور درمسابقات در یک تا چند جلسه، جریمه نقدی هم اعمال کرده است.

وی تاکید کرد: به این رای کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد تا در کمیته استیناف این اعتراض مورد بررسی قرار گیرد.

مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس اسلام آباد غرب همچنین با اشاره به بازی روز جمعه تیمش برابر تیم ذوب آهن اصفهان، اعلام کرد: برای این دیدار چهار نفر از بازیکنان را به علت محرومیت در اختیار نخواهیم داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: