• سه شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-4184-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کرمانشاه:

توسعه مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی می‌تواند کشاورزی استان را دگرگون کند

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: توسعه مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی می‌تواند کشاورزی استان را دگرگون کند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه مراد شیخ ویسی کرمانشاه را قطب کشاورزی کشور دانست  و اظهار کرد: پس از راه اندازی و استقرار این مراکز در استان تمام تلاشمان را خواهیم کرد که از طریق آموزش های علمی و عملی تخصصی در تمام زمینه ها در جهت تقویت دانش فنی این مراکز اقدام کنیم تا رفته رفته کارشناسان سازمان از نظام تعرفه ای فاصله گرفته و  به سمت کشاورزی قراردادی بروند، بطوری که مهندسین از درآمد کشاورزان سهم‌بری داشته باشند.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه اضافه کرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه تاکنون نسبت به ثبت درخواست و تشکیل پرونده بیش از 60 مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی اقدام کرده که به زودی جهت صدور پروانه به سازمان مرکزی ارسال خواهند شد.

شیخ ویسی ابراز امیدواری کرد: با  پیگیریهای شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه در آینده شاهد پیشرفتهای چشمگیری در جهت ایجاد تحول در بخش کشاورزی استان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: