• شنبه ۱۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-5384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

رشد 280 درصدی واگذاری اراضی شهرک‌های صنعتی کرمانشاه

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از رشد ۲۸۰ درصدی واگذاری اراضی شهرک های صنعتی استان طی یک و نیم سال اخیر خبر داد و گفت: در این مدت ۱۲۲ هکتار از این اراضی به متقاضیان و سرمایه گذاران واگذار شده است.

 به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، بیژن کردستانی اظهار کرد: طی یک و نیم سال اخیر ۳۳۶ مورد قرارداد با متقاضیان و سرمایه‌گذاران منعقد شده که در قالب این قراردادها ۱۲۲ هکتار از اراضی شهرک های صنعتی به متقاضیان واگذار شده، در حالیکه در یک و نیم سال قبل از آن فقط ۶۸ قرارداد واگذاری با ۳۲ هکتار وسعت داشتیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از رشد ۳۹۴ درصدی قراردادها و رشد ۲۸۰ درصدی مساحت اراضی واگذار شده در این مدت خبر داد.

وی دلیل رشد واگذاری اراضی در یک و نیم سال اخیر را بهبود فضای کسب و کار و فراهم شدن شرایط برای حضور سرمایه‌گذاران در استان اعلام کرد.

کردستانی با بیان اینکه شرایط خوبی در شهرکهای صنعتی استان برای سرمایه‌گذاری فراهم است، عنوان کرد: اقدامات خوبی برای فراهم شدن زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان انجام دادیم.

وی درباره وضعیت فعلی واگذاری اراضی شهرکهای صنعتی استان نیز افزود: هم اکنون ۱۳۸۹ قرارداد واگذاری در ۲۱ ناحیه و شهرک صنعتی استان داریم.

کردستانی میزان کل اراضی واگذار شده به سرمایه‌گذاران را نیز ۵۷۴ هکتار اعلام کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: