• شنبه ۱۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9712-16814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات:

سال 98 سال شکوفایی و بالندگی تکواندو کرمانشاه خواهد بود

رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه از برنامه ریزی برای شکوفایی و بالندگی تکواندو کرمانشاه در سال 98 خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مهدی همتی در نشست سالانه روسای هیات تکواندو شهرستان های استان، با بیان اینکه تکواندو کرمانشاه درحال طی کردن مسیر رو به رشدی است، اظهار کرد: رشد کنونی تکواندو کرمانشاه حاصل زحمات بزرگان این رشته در استان از گذشته تاکنون بوده است.

وی همچنین به موفقیت ها و افتخارآفرینی های تکواندوکاران کرمانشاهی در مسابقات مختلف امسال اشاره کرد و گفت: سال آینده نیز با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت و همراهی جامعه تکواندو استان، شکوفایی و بالندگی بیشتر این رشته را رقم خواهیم زد.

رئیس هیات تکواندو استان در ادامه یکی از اصلی ترین سیاست های فدراسیون را توسعه تکواندو در دورترین نقاط ایران اعلام کرد و گفت: ما نیز براساس این سیاست در تلاشیم تا تکواندو را در دورترین شهرهای استان راه اندازی کنیم.

همتی اضافه کرد: در بین شهرستان های استان در حال حاضر تنها در ثلاث باباخانی رشته تکواندو راه اندازی نشده که آن را هم در برنامه داریم.

وی تاکید کرد: همچنین به منظور توسعه تکواندو در نظر داریم تا سال آینده میزبانی برخی از مسابقات استانی را به شهرستان هایی که آمادگی لازم را دارند، واگذار کنیم.

 رئیس هیات تکواندو استان اضافه کرد: همچنین در نظر داریم ورودی ورزشکاران شهرستانی در مسابقات را کم کنیم تا ورزشکاران بیشتری در مسابقات استانی حضور پیدا کنند.  

وی در ادامه به زلزله بزرگ سال گذشته در استان هم اشاره ای کرد و گفت: پس از وقوع این زلزله برخی از سالن های ما در اختیار ستاد بازسازی قرار گرفت، اما اکنون با گذشت یک سال و نیم در شهرستان هایی همچون دالاهو سالن ما تخلیه نشده و ورزشکارانمان جایی برای تمرین ندارند.

همتی افزود: همچنین باتوجه به اینکه اکثر ورزشکاران ما در این مناطق همپای خانواده هایشان درگیر بحث بازسازی هستند و از سوی دیگر از لحاظ مالی توانایی شرکت مجدد در کلاس های تکواندو را ندارند، لذا در تلاشیم تا شهریه شرکت در این کلاس ها را برای آنها به حداقل برسانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: