• یکشنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-6784-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه:

کشاورزی استان خیلی جای کار کردن دارد

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت های بخش کشاورزی استان، بر ضرورت برنامه ریزی برای شکوفایی بخش کشاورزی تاکید کرد.

 به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، نوربخش حاتمی، امروز(19 اسفند) در مراسم معارفه مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه شهرستان کرمانشاه ۳۵ درصد وسعت اراضی کشاورزی استان را دارد، اظهار کرد: بخش زیادی از ظرفیت‌های بخش کشاورزی استان مربوط به شهرستان کرمانشاه است، لذا توسعه بخش کشاورزی این شهرستان اهمیت زیادی دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به تشکیل شورای معاونین و فعال کردن کمیته های تخصصی برای توسعه بخش کشاورزی استان کرمانشاه افزود: تمام عزل و نصب ها در حوزه کشاورزی فقط در راستای خدمت گذاری بهتر به کشاورزان و مردم انجام خواهد شد.

 حاتمی تاکید کرد: پست ها رفتنی است و آنچه باقی می‌ماند خدمتگزاری به مردم است که این مهم ضرورت برنامه ریزی برای خدمت رسانی مطلوب به مردم به ویژه بهره برداران بخش کشاورزی  را نشان می دهد.

وی همچنین با بیان اینکه جلسات باید کوتاه و کارآمد باشد، افزود: آنقدر کار در حوزه کشاورزی داریم که فرصتی برای صحبت کردن زیاد نداریم.

 فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه نیز در این نشست با تأکید بر اهمیت بهره گیری از توان خبرگان بخش کشاورزی برای توسعه این بخش، اظهار کرد: تشکل های قوی و خوبی در حوزه استان و شهرستان کرمانشاه در بخش کشاورزی وجود دارد که استفاده از توان مدیریتی آنها می تواند پیشرفت در بخش کشاورزی را در پی داشته باشد.

 فرماندار کرمانشاه با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی برای روان کردن کارها تصریح‌ کرد: درد ما در کرمانشاه عدم روان بودن کارها و پرداختن به حاشیه ها است که این مشکلات در شهرها و استانهای بزرگ کشور کمتر دیده می شود.

وی سپس با بیان اینکه توسعه کرمانشاه نیاز به وحدت و آرامش دارد، افزود: این مهم در کنار حضور مدیران تلاشگر و ریسک پذیر می تواند توسعه شهرستان و حتی استان را در پی داشته باشد.

در این مراسم از زحمات نوربخش حاتمی در دوران تصدی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه تقدیر و شهرام آشتاب به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: