• سه شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9712-21014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست دانشگاه آزاد کرمانشاه:

دنبال کاندیداتوری در انتخابات مجلس نیستم/ استعفاء نکرده‌ام

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با رد شایعات مبنی بر پایان فعالیتش در این دانشگاه، گفت: نه به دنبال کاندیداتوری در انتخابات مجلس هستم و نه استعفاء کرده‌ام و با قدرت به فعالیتم در دانشگاه آزاد استان ادامه می دهم.

محمدرضا حبیبی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه در پاسخ به برخی شایعات مبنی بر کناره گیری‌اش از سرپرستی این دانشگاه، اظهارکرد: سال گذشته که به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان منصوب شدم، از همان زمان در هر مراسم و نشستی که شرکت می کردم، عده ای شایعه می کردند که " قصد شرکت در انتخابات مجلس را دارد" و معتقد بودند که دانشگاه را به عنوان سکویی برای نمایندگی مجلس قرار داده ام.

سرپرست دانشگاه آزاد استان کرمانشاه اضافه کرد: این شایعات علیرغم گذشت یک سال ادامه داشت تا اینکه اخیر از سوی دانشگاه آزاد کشور بخشنامه ای ابلاغ شد که در آن تاکید شده روسا و سرپرستان دانشگاه های آزاد که قصد شرکت در انتخابات مجلس را دارند باید تا 15 اسفند اسامی خود را به دانشگاه آزاد کشور اعلام و در وقت مقرر قانونی استعفاء کنند.

وی تاکید کرد: با ابلاغ این بخشنامه، هجمه های جدیدی علیه من شکل گرفت و حتی اعلام کردند که از سمت خود استعفاء کرده و جایگزین هم مشخص شده که این شایعات صحت ندارد.

حبیبی اعلام کرد: نه  قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس را دارم و نه استعفاء کرده‌ام و با قدرت به کار خود در دانشگاه آزاد ادامه خواهم داد.

وی همچنین به ارتقاء بسیاری از شاخص‌های دانشگاه آزاد استان طی یکسال گذشته اشاره کرد و گفت: در مدت یکسال گذشته با همراهی و همکاری مجموعه دانشگاه توانستیم علاوه بر رشد سطح کیفی دانشگاه و بین المللی کردن آن، به ایجاد انگیزه و امید در محیط دانشگاه کمک کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: