• چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9712-22214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون:

اختلافات کنار گذاشته شود، بدمینتون کرمانشاه می‌تواند خوب رشد کند

مشاور عالی فدراسیون بدمینتون گفت: در بدمینتون کرمانشاه پتانسیل های خوبی وجود دارد که می تواند به ارتقاء این رشته کمک کند، اما لازمه آن کنار گذاشتن اختلافات و ایجاد همدلی بین جامعه بدمینتون استان است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، ابوالفضل مهاجر بختیاری در مجمع انتخاباتی هیات بدمینتون استان کرمانشاه که امروز(22 اسفند) برگزارشد، به وجود برخی اختلافات بین جامعه بدمینتون کرمانشاه اشاره کرد و گفت: بدمینتون کرمانشاه هم در بخش مردان و هم در بخش زنان پتانسیل های بسیار خوبی دارد، اما برای اینکه این رشته در استان رشد کند باید بین جامعه بدمینتون استان همدلی باشد. 

وی اضافه کرد: معتقدم رئیس جدید این هیات باید تمام اهتمام خود را بکار گیرد تا این اختلافات را از بین ببرد و فعالیتش را در چارچوب آئین نامه های ابلاغی از سوی فدراسیون پیش ببرد.

 مشاورعالی فدراسیون بدمینتون همچنین خواستار تعامل گسترده و مثبت رئیس هیات بدمینتون استان با مدیرکل و معاونین ورزش و جوانان استان شد و عنوان کرد: در کنار این تعامل، فدراسیون نیز قطعا حمایت های لازم را از هیات استان خواهد داشت.

 در ادامه این نشست، صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز بر لزوم ایجاد همدلی میان جامعه بدمینتون کرمانشاه تاکید کرد و گفت: رئیس جدید این هیات باید بتواند از تمام ظرفیت های موجود برای ارتقاء این رشته در استان استفاده کند و بتواند مخالفان را نیز جذب کرده و از آنان در راه پیشیرفت این رشته کمک بخواهد.

 وی همچنین خواستار توسعه رشته بدمینتون میان شهرستان های استان شد و گفت: در بحث آموزش و برگزاری کلاس های داوری و مربیگری، اعزام به مسابقات و افزایش تعداد ورزشکاران بیمه شده باید به شهرستان ها توجه جدی شود.  

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: از هیات هایی که به دور از حاشیه و تنها وقت خود را صرف پرداختن به امور هیات و رشد رشته های زیرمجموعه خود کنند، حمایت بیشتری خواهیم داشت.

در این مجمع آرش بیدل به عنوان رییس هیات بدمینتون کرمانشاه انتخاب شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: