• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-22714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهردار کرمانشاه:

جشنواره ملی"کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران" فرصت مناسبی برای معرفی کرمانشاه است

شهردار کرمانشاه گفت: برگزاری جشنواره ملی " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران" فرصت مناسبی برای معرفی هر چه بیشتر کرمانشاه و ظرفیت های توسعه آن از منظر گردشگری است.

‍ به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سعید طلوعی در بازدید از دبیرخانه جشنواره " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران " در  جمع روسای کمیته های هشت‌گانه این جشنواره با اشاره به برنامه ریزی مناسب در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری افزود: رخدادهای فرهنگی خوبی در شهر کرمانشاه در حال انجام است که قطعا ماحصل آن ایجاد شور و نشاط و شادی در میان همشهریان خواهد شد که با توجه به مشکلات اقتصادی حاکم در سالجاری، فعالیت در این حوزه بسیار مهم است.

وی افزود: برگزاری جشنواره ملی " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران" فرصت مناسبی برای معرفی هر چه بیشتر کرمانشاه و ظرفیت های توسعه آن از منظر گردشگری است که از همه دستگاه های شهرداری می خواهم در این راستا با قدرت و همدلی با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همکاری داشته باشند.

شهردار کرمانشاه تعامل صورت پذیرفته با مجموعه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و استانداری را از اتفاقات ارزشمند این رویداد فرهنگی عنوان کرد.

طلوعی در ادامه گفت: با توجه به بررسی هایی که داشتم مشاهده کردم مجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به کار خود علاقه و اعتقاد دارند و دغدغه مند شهر کرمانشاه در حوزه های اجتماعی هستند که این بسیار رضایتبخش است.

وی گفت: علاقه و تلاش در حال انجام در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه، نشان از همدلی و نوید اتفاقات خوب برای شهر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: