• یکشنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-196-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

به دنبال ورود سامانه بارشی قوی

فرماندار کرمانشاه: مردم به شایعات در مورد کمبود نان گوش ندهند

فرماندار کرمانشاه از مردم خواست به شایعات  مطرح شده در زمینه کمبود نان در صورت وقوع احتمالی سیل گوش ندهند.

 فضل الله رنجبر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه با بیان اینکه شورای مدیریت بحران شهرستان کرمانشاه با تمام توان مشغول خدمت رسانی به مردم است، گفت: در پی ورود سامانه بارشی قوی به جو کرمانشاه، اقدامات لازم برای مقابله با خطرات سیل احتمالی نظیر لایروبی انجام گرفته است، ضمن این که هشدارهای لازم نیز به مردمی که ممکن است در معرض خطر باشند داده شده است.

 رنجبر اضافه کرد: تمامی ادارات حوزه شهرستان کرمانشاه برای خدمت رسانی به مردم پای کار بوده و در آماده باش هستند و تلاش خواهیم کرد تا حد توان مردم با مشکلی مواجه نشوند.

 فرماندار کرمانشاه با اشاره به تدارک محل‌هایی برای اسکان احتمالی سیل زدگان در حوزه شهرستان کرمانشاه، افزود: برای اسکان دو هزار خانوار در بیش از ۷۰ مدرسه و ۲۵ سالن ورزشی برنامه ریزی شده است.

 فرماندار کرمانشاه اشاره ای هم به شایعات موجود در زمینه کمبود نان داشت و افزود: هیچ مشکلی برای تامین نان مردم نداریم و تمامی واحدهای خبازی طبق روال معمول مشغول پخت نان هستند.

رنجبر اضافه کرد: آرد مورد نیاز تمامی واحدهای خبازی در اختیار آنها قرار گرفته و هیچ کمبودی در زمینه تامین نان در حوزه شهرستان کرمانشاه نخواهیم داشت، لذا توصیه می شود شهروندان به شایعات مطرح شده در این زمینه توجه نکنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: