• سه شنبه ۱۳ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-10514-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

"باران" 300 واحد مسکونی را در کرمانشاه تخریب کرد

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه از تخریب 293 واحد مسکونی در سطح استان بر اثر شدت بارش ها خبر داد.

فرهاد فقیهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به بارش های شدید چند روز گذشته، گفت: متاسفانه شدت و مدت بارش ها به حدی بود که شاهد تخریب 293 واحد مسکونی در سطح استان بودیم.

وی با بیان اینکه تمامی واحدهای تخریبی توسط کارشناسان بنیاد مسکن بطور دقیق مورد ارزیابی قرار گرفته، اظهار کرد: از مجموع  واحدهای تخریبی، 277 واحد در سطح روستاهای استان بوده و 16 واحد تخریبی نیز مربوط به شهرهای استان است.

فقیهی تاکید کرد: خسارت این واحدها ربطی به سیل ندارد و این واحدها  به دلیل فرسودگی بیش از حد و شدت و زمان طولانی بارش ها تخریب شدند.

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه افزود: واحدهای تخریبی روستایی در سطح 10 شهرستان کرمانشاه، اسلام آبادغرب، کنگاور، سنقر، روانسر، دالاهو، هرسین، پاوه، صحنه و جوانرود پراکنده است.

وی یادآور شد: از مجموع واحدهای تخریبی شهری نیز 12 واحد مربوط به شهرستان کنگاور، دو واحد مربوط به شهرستان کرمانشاه و دو واحد نیز مربوط به شهرستان دالاهو است.

فقیهی با بیان اینکه آمارجمع بندی خسارات به ستاد بحران و استانداری اعلام می شود، گفت: چنانچه تسهیلاتی از سوی دولت برای خانوارهای آسیب دیده لحاظ شود، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: