• شنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 981-12614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول کمیته واترپلوی کرمانشاه:

ضعف‌های زیرساختی زیادی داریم/ برای حضور در لیگ برتر آماده می‌شویم

مسئول کمیته واترپلوی استان کرمانشاه گفت: تا پیش از شروع مسابقات لیگ برتر واترپلو باید ضعف‌های زیرساختی این رشته را در کرمانشاه برطرف کنیم.

نیما ارشادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به صعود تیم زیر 17 سال کرمانشاه به مسابقات لیگ برتر واترپلوی ایران، اظهارکرد: هرچند کرمانشاه در این رشته از استانهای با پیشینه است و درحال حاضر پتانسیل های بالایی نیز دارد، اما از نظر وضعیت زیرساختی فاصله زیادی با نرمال کشوری داریم.

وی افزود: در این راستا باتوجه به حضور تیم کرمانشاه در لیگ برتر واترپلو و برگزاری مسابقات مختلف این لیگ در استان، باید تا پیش از شروع مسابقات ضعف های زیرساختی خود را برطرف کنیم.

مسئول کمیته واترپلوی استان بابیان اینکه این برای اولین بار است که یک تیم از استان کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر واترپلو حضور دارد، تاکید کرد: البته در رده سنی بزرگسالان نیز ظرفیت حضور در لیگ برتر را داریم، اما متاسفانه هزینه های حضور در این رده بسیار بالاست و توانایی شرکت نداریم.

وی در ادامه به وضعیت رشته واترپلو در شهرستان های استان اشاره کرد و گفت: از آنجایی که اکثر شهرستان های استان در بحث استخرها وضعیت خوبی ندارند و از سوی دیگر واترپلو رشته‌ای ناشناخته، سنگین و دارای هزینه های بالا است، شاهد عدم رشد این رشته در شهرستان‌ها هستیم.

ارشادی تاکید کرد: در شرایط فعلی این رشته بیشتر در کرمانشاه متمرکز است که آن هم در زیرساخت ها مشکلات زیادی دارد.
 
مسابقات لیگ برتر واترپلو در ایران هرساله در دو رده سنی بزرگسالان و زیر 17 سال برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: