• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 981-14114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات تیراندازی کرمانشاه:

دیگر توان برگزاری مسابقات سنگینی مانند "شکارچیان" را نداریم

رئیس هیات تیراندازی کرمانشاه گفت: این هیات دیگر توان برگزاری مسابقاتی همچون شکارچیان را به دلیل نداشتن زیرساخت و مشکلات مالی ندارد.

رضا نظری در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در این باره اظهارکرد: حدود دو سال پیش تفاهم نامه ای بین هیات تیراندازی و محیط زیست استان به منظور برگزاری مسابقات شکارچیان در کرمانشاه به امضاء رسید که در آن اهدافی همچون پیشگیری از شکار غیرمجاز، غنی سازی اوقات فراغت شکارچیان و استعدادیابی از میان این افراد برای رشته تیراندازی دنبال می‌شد.

وی افزود: بر ا ساس این تفاهم نامه قرار بود هر ماه یک مسابقه شکارچیان در کرمانشاه برگزار کنیم که در آن هیات تیراندازی مجری برگزاری مسابقه و محیط زیست نیز تامین کننده جوایز آن باشد.

رئیس هیات تیراندازی کرمانشاه اضافه کرد: متاسفانه طی این دو سال به دلیل عدم همکاری مستمر محیط زیست تنها یک بار این مسابقه را برگزار کردیم که البته مورد استقبال گسترده شکارچیان استان هم قرار گرفت.

وی به عدم وجود زیرساخت‌های رشته تیراندازی در استان را از دیگر موانع برگزاری این مسابقات برشمرد و تصریح کرد: طی سالهای گذشته برای رفع این مشکل قرار براین شد تا در دهکده المپیک احداث سایت اهداف پروازی را برای مسابقات رشته تیراندازی و شکارچیان داشته باشیم که تاکنون اعتبار آن اختصاص نیافته است.

نظری یادآورشد: از نظر تجهیزات نیز تنها یک دستگاه "بشقاب‌پران" داریم که مستهلک شده و باید تعدادی دستگاه جدید خریداری کنیم، اما پولی نداریم.

وی در ادامه بابیان اینکه هیات تیراندازی کرمانشاه سال گذشته هیچ بودجه‌ای از اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان سرانه ورزشی دریافت نکرده، گفت: تیراندازی رشته‌ای بسیار مهم در دنیا و ایران است که متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه به آن توجه چندانی نمی‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: