• جمعه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-19814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حضور پرشور کرمانشاهیان در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران

 کرمانشاهیان همراه با هموطنانمان در سراسر کشور در پی  اقدام امریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی،  امروز(جمعه)پس از خطبه های نماز جمعه با حضور در راهپیمایی به حمایت از سپاه پاسداران پرداختند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مردم ولایتمدار و انقلابی کرمانشاه امروز (۲۳ فروردین) و همزمان با مردم سراسر کشور مسیر مسجد جامع تا میدان آزادی این شهر را با سر دادن شعارهای ضد استکباری" مرگ بر امریکا"،" مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آل سعود" پیمودند.

راهپیمایان کرمانشاهی در این مراسم با سر دادن شعارهای "ما ملت بیداریم از امریکا بیزاریم"، "نظام امریکایی، عامل هر فساد است" و" آمریکا، آمریکا مرگت فرا رسیده" انزجار خود را از اقدام سران آمریکایی نشان دادند.

مردم ولایی و انقلابی کرمانشاه همچنین شعارهایی نظیر "ایران سپاهی شده، ترامپ روانی شده"، "سپاه ما دلاور است، پیرو خط رهبر است"، "بسیجی و دلاوریم، پیرو خط رهبریم" از سپاه پاسداران حمایت کردند.

"ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده"، "خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست"، "ما همه سرباز توییم خامنه ای، گوش به فرمان توییم خامنه ای" و "لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است" از دیگر شعارهای سرداده شده توسط مردم ولایی کرمانشاه بود.

امام جمعه کرمانشاه، استاندار و دیگر مسؤلین استان نیز همگام با مردم در این راهپیمایی حضور داشتند و جمعی از راهپیمایان نیز لباس سپاهی پوشیده بودند.

 مشابه این مراسم در تمامی شهرستان های استان کرمانشاه برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: