• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-21714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

ایجاد مخازن ذخیره آب بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می کند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ایجاد مخازن ذخیره آب بر سر راه آبریزهای کشور و ذخیره بارش ها و آب های روان حاصل از آن می تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف کرده و حتی از وقوع سیل جلوگیری کند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله "مصطفی علما در نشست با اعضای شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان، اظهار داشت:  یکی از مشکلات کشور ایران کمبود ذخایر آب است و نباید در چنین شرایطی اجازه دهیم در سالهای پر بارش  این حجم از آب کشور هدر برود و حتی به تهدید علیه مردم تبدیل شود.

وی افزود: در جریان سیل اخیر مسئولان استان کرمانشاه زحمات بسیاری کشیدند که جای تقدیر دارد، چرا که با وجود بارش های شدید و ورود آبهای فراوان به استان، بهترین مدیریت انجام شد و کمترین مشکل ممکن برای مردم در این استان ایجاد شد.

وی گفت: از ابتدای انقلاب تا به امروز نشان داده ایم که هر جا انقلابی باشیم و انقلابی عمل کنیم نتیجه می گیریم و پیشرفت خواهیم کرد و در چنین فضایی است که دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

وی افزود: تمام وحشت آمریکا نیز از همین روحیه ی انقلابی کشور است که با اقدام اخیر خود علیه سپاه سعی کرده پرچم دار فعالیت های انقلابی کشور را تحت فشار قرار دهد. باید دانست تا زمانی که روحیه انقلابی و مدیریت و کار انقلابی در کشور باشد آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: