• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-4084-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

سال گذشته صورت گرفت

معامله بیش از 16 هزار میلیارد ریال سهم و حق تقدم در بورس منطقه‌ای کرمانشاه

مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه از معامله بیش از 16 هزار میلیارد ریال سهم و حق تقدم طی سال گذشته در تالار منطقه‌ای کرمانشاه خبر داد.


زهرا دفتری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه گفت: سال گذشته 16 هزار و 483 میلیارد ریال سهم و حق تقدم در تالار بورس منطقه‌ای کرمانشاه مبادله شد که از این میزان 46 درصد آن مربوط به خرید و 54 درصد مربوط به فروش بوده است.


وی حجم معاملات انجام شده را نیز 5511 میلیون سهم اعلام کرد.


به گفته مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه در سال 97 از نظر حجم سهام معامله شده 135 درصد و از نظر ارزش سهام نیز نسبت به سال ماقبل رشد 188 درصدی داشتیم.


دفتری تعداد کدهای معاملاتی ایجاد شده در این مدت را نیز 3175 مورد دانست و خاطرنشان کرد: در سال گذشته تعداد کارگزاری‌های فعال استان به 24 شرکت رسید.


وی با اشاره به برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعدد در این مدت، یادآور شد: سال گذشته بیش از 600 نفر از این آموزش‌ها بهره‌مند شدند.


دفتری از تاریخچه تالار منطقه‌ای کرمانشاه هم یاد کرد که از سال 84 به عنوان نوزهمین تالار منطقه‌ای فعالیت خود را آغاز کرد .


به گفته مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه، با توجه به قطب بودن کرمانشاه در غرب کشور، تالارهای اختصاصی فعال در شهرهای سنندج، ایلام و کنگاور نیز در کنار و تحت نظارت بورس منطقه‌ای کرمانشاه فعالیت می‌کنند.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: