• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-21914-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

بازدید بیش از ۱.۲ میلیون نفر از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از بازدید بیش از 1.2 میلیون نفر از یادمان ها و مناطق عملیاتی این استان از ابتدای سال راهیان نور( اردیبهشت سال گذشته) تاکنون خبر داد.

یونس عزیزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: از ابتدای سال راهیان نور جاری تاکنون بالغ بر یک میلیون و 251 هزار نفر از یادمان ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند.

 عزیزی اضافه کرد: در سال راهیان نور گذشته کمتر از یک میلیون نفر از یادمان ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه  دیده کرده  بودند.

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: امسال بیشترین بازدید از یادمان مرصاد صورت گرفت، به نحوی که بیش از یک میلیون و ۱۰۲ هزار نفر از هموطنانمان از این یادمان بازدید کردند.

وی گفت: امسال ۲۱۳ هزار و ۹۰۰ نفر روز اقامت در اقامتگاه های راهیان نور استان کرمانشاه ثبت شده که این تعداد در سال راهیان نور گذشته بیش از ۱۹۰ هزار نفر بوده است.

عزیزی با اشاره به رشد کیفی اردوهای راهیان نور در استان کرمانشاه در مقایسه با سال های گذشته، از برنامه‌ریزی برای کیفیت بخشی به این اردوها در آینده خبر داد.

عزیزی همچنین  با اشاره به اعزام 1365 نفر از دانشجویان استان کرمانشاه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب در اسفندماه سال گذشته افزود: در مهر ماه سال گذشته نیز ۹۴۷ نفر از دانشجویان استان کرمانشاه به مناطق عملیاتی غرب اعزام شده بودند.

 وی اضافه کرد : امسال در مجموع بیش از دو هزار و ۳۰۰ نفر از دانشجویان استان کرمانشاه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب و غرب اعزام شدند، در حالیکه سهمیه در نظر گرفته شده برای اعزام اردوهای راهیان نور دانشجویی ۱۲۰۰ نفر بود.

 عزیزی با اشاره به استقبال دانشجویان از اردوهای راهیان نور افزود: متقاضیان بیشتری برای حضور در اردوهای راهیان نور دانشجویی داشتیم،  اما به دلیل کمبود منابع مالی امکان اعزام دانشجویان بیشتر از این وجود نداشت.

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه همچنین با اشاره به اعزام بیش از چهار هزار و ۴۰۰ نفر از دانش‌آموزان استان کرمانشاه به مناطق عملیاتی جنوب در سال گذشته افزود: سال گذشته در مجموع ۱۴ هزار و ۲۱ نفر از دانش‌آموزان استان به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند که در مجموع تعداد دانش آموزان اعزام شده به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب و جنوب در سال گذشته بیش از ۱۸ هزار نفر بوده است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: