• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-22514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کشف قریب 250 کیلو تریاک در کرمانشاه

 فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه، ۲۴۶ کیلوگرم تریاک کشف و سه قاچاقچی هم در این رابطه دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی افزود: این مواد طی چند روز اخیر و در قالب سه محموله جداگانه که از استان‌های جنوبی کشور به مقصد کرمانشاه بارگیری شده بود، کشف شد.

وی گفت: در مأموریت نخست مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مقدار ۳۰ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه کامیون کشف کردند و در مأموریت دوم ۶۰ کیلوگرم مواد از یک دستگاه کامیون و در مأموریت سوم نیز ۱۵۶ کیلوگرم تریک از کامیونی دیگر کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: علاوه بر توقیف این خودروها، سه نفر نیز دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

وی در ادامه به کشف ۴۰۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۲۴۱ کیلوگرم بود، ۶۷ درصد رشد نشان می‌دهد.

امان اللهی همچنین با اشاره به اجرای ۹۶ طرح مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و پاکسازی مناطق آلوده، اظهار کرد: در جریان این طرح‌ها ۹۷۰ نفر دستگیر شده‌اند.

وی در پایان مقابله با پدیده اعتیاد، قاچاقچیان، توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر را از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: