• دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-12114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات بسکتبال کرمانشاه:

هیچ پولی برای اعزام تیم به رقابت‌های سوپرلیگ نداریم

رئیس هیات بسکتبال استان کرمانشاه گفت: در صورتی که اسپانسر تصمیم به اعزام تیم بسکتبال کرمانشاه به مسابقات سوپر لیگ بسکتبال کشور نگیرد، هیات نیز هیچ پولی برای اعزام نماینده‌ای از استان به این مسابقات ندارد.

کرم احمدیان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در خصوص سرنوشت حضور نماینده استان در رقابت های سوپر لیگ اظهارکرد: سال گذشته که تیم کرمانشاه در رقابت های لیگ دسته یک بسکتبال حضور پیدا کرد، در هفته هایی ابتدایی لیگ باتوجه به اینکه اسپانسری نداشتیم، تمام هزینه های اعزام بازیکنان به مسابقات را نه از بودجه هیات، بلکه حتی از جیب پرداخت می کردم.

وی افزود: پس از چند هفته از شروع مسابقات، شرکت دانش بنیان ابزارسازان کرمانشاه اسپانسری نماینده کرمانشاه در مسابقات لیگ دسته اول را برعهده گرفت.

رئیس هیات بسکتبال کرمانشاه تصریح کرد: طی مدتی که تیم کرمانشاه در رقابت های لیگ دسنه اول حضور داشت، حمایت کاملی را از اسپانسر و تیم داشتیم و این موضوع باعث شد به دور از حاشیه ها به مقام سوم مسابقات برسیم.

وی تاکید کرد: پس از آنکه تیم کرمانشاه با حضوری درخشان در رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال با شایستگی در جایگاه سوم این مسابقات ایستاد، از طریق رایزنی با مسئولان فدارسیون توانستیم مجوز حضور در رقابت های سوپرلیگ بسکتبال را بگیریم.

احمدیان عنوان کرد: کسب مجوز صعود به رقابت های سوپر لیگ بسکتبال ایران برای تیم کرمانشاه درحالی بود که برخی از تیم های حاضر در لیگ دسته اول حدود 10 سالی است که در این لیگ حضور دارند، اما نتوانسته اند به سوپرلیگ صعود کنند.

وی در خصوص سرنوشت حضور تیم بسکتبال کرمانشاه در مسابقات سوپر لیگ نیز اعلام کرد: تیم کرمانشاه اسپانسر(شرکت ابزارسازان) دارد و اگر اسپانسر تصمیم بگیرد تیم در مسابقات سوپر لیگ حضور پیدا می کند، در غیر اینصورت هیات هیچ پولی برای اعزام تیم به این مسابقات ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: