• دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-13814-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

ساعت کار نانوایی‌های کرمانشاه در ماه رمضان اعلام شد

رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه از تغییر ساعت کاری نانوایی‌های کرمانشاه در ماه مبارک رمضان خبر داد.

اعتضاد علیزاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، گفت: در ایام ماه رمضان و با هدف تامین نان مورد نیاز مردم، ساعت کاری خبازی‌های کرمانشاه شامل لواشی‌های نیمه اتوماتیک، نانوایی‌های سنتی، نانوایی‌های سنگک سنتی و ماشینی و نانوایی‌های تمام اتوماتیک تغییر خواهد داشت.

وی ادامه داد: ساعت کاری نانوایی‌های لواش ماشینی نیمه اتوماتیک در نوبت اول از شش و 30 دقیقه تا هشت صبح، در نوبت دوم از 10 و 30 دقیقه تا 12 ظهر و در نوبت سوم از 17 تا 20 بعدازظهر است.

رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه ساعت کاری نانوایی‌های سنتی شامل لواش، تافتان و بربری را در نوبت اول از شش و 30 دقیقه تا هشت صبح، نوبت دوم از 10 تا 12 و 30 دقیقه ظهر و نوبت سوم از ساعت 16 و 30 دقیقه تا 20 و 30 دقیقه اعلام کرد.

علیزاده درباره ساعت کاری نانوایی‌های سنگک سنتی و ماشینی نیز یادآور شد: ساعت کار این خبازی‌ها در نوبت اول صبح از شش تا هشت صبح، نوبت دوم از 10 تا 13 ظهر و نوبت سوم از 16 تا 21 شب است.

وی ادامه داد: ساعت کاری نانوایی‌های تمام اتوماتیک نیز در نوبت اول از شش و 30 دقیقه تا هفت و 30 دقیقه صبح، در نوبت دوم از 10 تا 12 ظهر و در نوبت سوم از 17 تا 19 و 30 دقیقه است.

رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه از فعالیت حدود هزار واحد خبازی‌ها در شهر کرمانشاه خبر داد  و عنوان کرد: این ساعت کاری برای خبازی‌ها یارانه‌ای و از ابتدا تا پایان ماه رمضان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: