• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-22514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فوتبالیست کرمانشاهی:

می‌خواهم روزی "لژیونر" شوم

محمدجواد ویسی بازیکن کرمانشاهی و عضو تیم فوتبال بعثت که این روزها برای بار سوم به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شده، برنامه ها و اهداف بلندی برای آینده فوتبالی اش ترسیم کرده و تلاش می‌کند تا روزی به آنها دست پیدا کند.  

این فوتبالیست جوان در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به حضور چندساله اش در رده های مختلف باشگاه بعثت اشاره کرد و گفت: زمستان سال گذشته در یکی از بازی های تیم امید بعثت برابر آلومینیوم اراک که استعدادیاب فدراسیون فوتبال نیز این بازی را رصد می‌کرد به میدان رفتم. عملکرد خوبی که در این بازی داشتم باعث شد تا این مسئول از من برای حضور در اردوی تیم ملی جوانان دعوت کند و مقدمات رفتن به این اردو را برایم فراهم کرد.

فوتبالیست جوان کرمانشاهی گفت: اواخر بهمن سال گذشته بود که در اولین اردوی تیم ملی فوتبال جوانان در تهران که سه روزه بود حاضر شدم. هرچند که روز اول به  دلیل استرسی که داشتم نتوانستم شایستگی خود را نشان دهم، اما در دو روز بعدی بخوبی ظاهر شدم و این مسئله باعث شد تا برای اردوی دوم نیز دعوت شوم. اردوی دوم نیز در امیدیه اهواز برگزار شد و این بارهم توانستم نظر کادر فنی را جلب کرده تا برای اردوی سوم نیز از من دعوت شود.

ویسی بابیان اینکه اردوی سوم با حضور 33 بازیکن در امیدیه اهواز برگزار می شود، عنوان کرد: از مجموع این 33 بازیکن، 22 بازیکن برای حضور در مسابقات چهارجانبه جوانان در کشور روسیه که خرداد ماه برگزار خواهد شد، انتخاب می شوند که بسیار امیدوارم که من هم یکی از انتخابی ها باشم.

وی در ادامه درخصوص وضعیت حضورش در تیم بعثت نیز گفت: درحال حاضر در رده بزرگسالان برای تیم بعثت بازی می‌کنم، اما باتوجه به اینکه علاقمند به بازی در یکی از تیم های لیگ دسته اول هستم، اگر تیم بعثت امسال در این لیگ حضور پیدا کند با این تیم ادامه خواهم داد، وگرنه درصورتی که از تیمی دیگر پیشنهاد داشته باشم و آقای حسنی مدیرعامل باشگاه نیز موافقت کند، به تیمی دیگر خواهم رفت.

بازیکن تیم بعثت کرمانشاه از برنامه ها و اهدافی که برای آینده اش پیش بینی کرده گفت و افزود: تمریناتم را سخت ادامه می دهم و تلاش می کنم تا روزی بتوانم در لیگ برتر ایران حضور پیدا کنم و حتی لژیونر شوم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: