• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-22614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات کشتی کرمانشاه:

2 گزینه برای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد داریم

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: برای حضور  تیمی از کرمانشاه در لیگ برتر کشتی آزاد دو گزینه داریم.

محمدحسین محبی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به دیدار اخیر خود با استاندار کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در این دیدار صحبت هایی در خصوص حضور یک تیم از کرمانشاه در لیگ برتر کشتی آزاد داشتیم که مورد موافقت استاندار قرار گرفت.

وی همچنین از اعلام آمادگی شهرداری کرمانشاه برای تیمداری در لیگ برتر کشتی آزاد خبرد اد و گفت: شهردار کرمانشاه پیشنهاد داده که امسال یک تیم با نام شهرداری در لیگ برتر کشتی آزاد حضور داشته باشد که در آن از کشتی گیران بومی استان استفاده شود.

رئیس هیات کشتی استان افزود: از سوی دیگر تیم بیمه رازی نیز که چندسالی است در لیگ برتر کشتی آزاد حضوری قدرتمند دارد، سال گذشته برای حضور در کرمانشاه اعلام آمادگی کرد، اما متاسفانه چون مذاکرات دیر انجام شد به لیگ برتر این سال نرسید.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه باشگاه بیمه رازی امسال از حدود پنج کشتی گیر کرمانشاهی برای پیوستن به تیمش دعوت کرده، در تلاشیم تا رایزنی خود را مدیرعامل این بیمه آغاز کنیم.

محبی با بیان اینکه احتمال حضور تیم بیمه رازی در لیگ برتر کشتی به نام کرمانشاه بسیار بالاست، عنوان کرد: گزینه اول ما برای حضور یک تیم از کرمانشاه در لیگ برتر کشتی آزاد، بیمه رازی خواهد بود و به احتمال بسیار بالا هم می توانیم این تیم را به کرمانشاه بیاوریم، اما اگر این امر با در نظر گرفتن درصد بسیار کمی امکانپذیر نبود، تیم شهرداری کرمانشاه را راهی لیگ برتر خواهیم کرد.

وی در پایان یادآورشد: باتوجه به مسائلی همچون در پیش بودن مسابقات انتخابی کشتی آزاد جهان، انتخابات فدراسیون و برگزاری لیگ دسته اول که همگی پیش از مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد است، تا ظرف دو ماه آینده مشخص خواهد شد چه تیمی از کرمانشاه در لیگ برتر کشتی آزاد حضور پیدا خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: