• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-23014-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

دختر ناخلف طلاها و سکه های پدرش را سرقت کرد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: دختر جوانی که با تحریک فردی دیگر اقدام به سرقت طلا و سکه های منزل پدری خود در شهرستان اسلام آبادغرب کرده بود، با تیزهوشی ماموران پلیس به دام افتاد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: پس از وقوع سرقت از یک منزل مسکونی در شهر اسلام آبادغرب، تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: کاراگاهان با بررسی صحنه‌های سرقت، تحقیقات گسترده و جمع آوری سرنخ های موجود، به این نتیجه رسیدند که سرقت توسط شخصی که مرتبا به این منزل رفت و آمد داشته و از محل اختفای طلا و سکه ها نیز مطلع بوده، انجام شده است.

امان اللهی افزود: ماموران پلیس آگاهی با روش های خاص خود و افزایش تحقیق و بازجویی ها از اعضای منزل، متوجه تناقض گویی در اظهارات یکی از دختران خانواده شدند تا اینکه در نهایت وی به جرم خود مبنی بر سرقت طلا و سکه‌های منزل پدرش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: این دختر جوان در ادامه بازجویی ها عنوان کرد که این کار را به تحریک پسر جوانی انجام داده که در ادامه این شخص نیز دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد.

وی همچنین از کشف طلا و سکه های سرقتی خبر داد و گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش این اموال به چهار میلیارد ریال می رسد.

امان اللهی در پایان از خانواده ها خواست تا مراقبت بیشتری از فرزندان خود به عمل آورده و اموال با ارزش خود نظیر طلا و جواهراتشان را به جای نگهداری در منزل در اماکن مطمئن نظیر بانک ها نگهداری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: