• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-9384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

کرمانشاه صاحب انجمن "روغن حیوانی" شد

انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان روغن حیوانی در کرمانشاه تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مجمع انتخابات هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان روغن حیوانی استان کرمانشاه امروز (25 اردیبشهت) برگزار شد و با انتخاب اعضای هیات مدیره، این تشکل فعالیت خود را آغاز کرد.

داریوش پناهی دبیر اتاق بازرگانی استان کرمانشاه در این جلسه با اشاره به خالی بودن جای تشکلی برای توسعه تولید و فروش روغن حیوانی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: این محصول برندی برای استان است و باید تلاش کنیم جای این روغن در بازارهای داخلی و خارجی بیش از پیش باز شود.

وی با بیان اینکه روغن حیوانی به برندی برای استان کرمانشاه تبدیل شده، افزود: این روغن هیچ چیزی از زیره و پسته کرمان و یا زعفران مشهد کم ندارد.

دبیر اتاق بازرگانی استان کرمانشاه ابرازامیدواری کرد، با تشکیل انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان روغن حیوانی، شاهد اعتلای جایگاه این محصول باشیم.

پناهی خاطرنشان کرد: اعضای هیات مدیره این تشکل شامل پنج عضو اصلی است که برای مدت سه سال انتخاب می‌شوند و یک بازرس نیز برای مدت یکسال انتخاب خواهد شد.

وی با بیان اینکه دو، سه سال اول فعالیت یک تشکل مهمترین مقطع برای آن است، خاطرنشان کرد: افرادی باید برای هیات مدیره انتخاب شوند که بتوانند در این مدت اقدامات ویژه‌ای برای انجمن روغن حیوانی کرمانشاه انجام دهند.

دبیر اتاق بازرگانی استان کرمانشاه اضافه کرد: این افراد باید توانمند و دارای سابقه طولانی در زمینه تولید و یا صادرات روغن حیوانی باشند.

در ادامه برای انتخاب اعضای هیات مدیره انجمن روغن حیوانی کرمانشاه 15 نفر کاندیدا شدند و این انتخابات با حضور 39 نفر از اعضای انجمن برگزار شد.

با انجام رای گیری، وحید درکه با 25 رای، موسی کریمی با 23 رای، بهرام فراستی با 22 رای، نسرین باباجانی با 22 رای و فرشاد حیدری با 19 رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره این انجمن انتخاب شدند.

عیسی کریمی نیز با 24 رای از بین چهار کاندیدا به عنوان بازرس این انجمن انتخاب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: