• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-10614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

انهدام 8 باند بزرگ "سرقت" در کرمانشاه/ کشف محموله 52 میلیارد ریالی اموال مسروقه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام هشت باند بزرگ سرقت و کشف 52 میلیارد ریال اموال مکشوفه در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از منازل، مغازه ها، خودروها و... رسیدگی به موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این راستا و با تلاش پلیس آگاهی، هشت باند سرقت منهدم و 48 سارق و مالخر نیز شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

امان اللهی با اشاره به اعتراف سارقان به ارتکاب 209 فقره سرقت از منازل، مغازه ها، خودرو، زورگیری و... افزود: طبق نظر کارشناسان ارزش اموال مسروقه کشف شده به 52 میلیارد ریال می رسد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: شناسایی سایر همدستان و مالخران دیگر با جدیت از سوی پلیس ادامه دارد و قطعا در سریعترین زمان ممکن به دام پلیس خواهند افتاد.

وی با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه روز تلاش می کند تا رضایت مردم و عموم شهروندان را جلب کند، گفت: چه در حوزه دستگیری سارقان و چه در حوزه کشفیات سرقت بیش از 30 درصد رشد داشته ایم.

امان اللهی در پایان با قدردانی از همکاری مردم با پلیس و ابراز امیدواری نسبت به تداوم این همکاری ها، از آن ها خواست تا بیش از پیش از اموال خود مراقبت و نسبت به نصب تجهیزات ایمنی در منزل، مغازه و خودروهای خود اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: