• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-19614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

خدمت در هلال احمر بسیار با ارزش است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمه کرمانشاه گفت: خدمت در جمعیت هلال احمر  برای مردم و برای خداوند بسیار با ارزش است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله "مصطفی علما" در نشست با مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر استان و جمعی از مسئولان این جمعیت، اظهار داشت: زمانی که مردم دچار بلایای طبیعی هستند و از همه جا نا امید می شوند، جمعیت هلال احمر با حضور و امداد خود بارقه های امید را در دل مردم زنده می کند و این بسیار با ارزش است.

وی گفت: خدمت در جمیت هلال احمر بسیار با ارزش است، چرا که لحظه های حضور در این جمعیت مورد رضایت خداوند و خلق خدا است  و سرمایه گذاری بالاتر این نیست که انسان مسیر زندگی و کار خود را برای رضایت خداوند ترسیم کند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر نه تنها به هموطنان ایرانی خدمات رسانی می کند، بلکه به هر گرفتاری در سراسر جهان توان خدمت رسانی دارد و این حرکت نیز بسیار زیبا است، چرا که همه مردم جهان بندگان خداوند محسوب می شوند.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه نیز در این نشست اظهار داشت: اگرچه جمعیت هلال احمر استان توانایی  بالا و سوابق درخشانی در کارنامه خود خصوصا در زلزله و سیل دارد، اما برنامه هایی برای تقویت این جمعیت  داریم.

فرزین معتمدی افزود: تلاش برای جذب بیشتر خیرین، راه اندازی مرکز تخصصی توانمند سازی پزشکی جهت بیماران کم بضاعت، راه اندازی سامانه توریست سلامت و برنامه های متعدد جهت ایجاد جذابیت در معاونت جوانان جهت جذب هر چه بیشتر بخشی از این برنامه ها خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: