• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-20114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه:

اولین رویداد ایده‌پردازی دانش‌‌آموزی در استان برگزار می‌شود

معاون فناوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه از برگزاری اولین رویداد ایده پردازی دانش‌‌آموزی در استان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: این رویداد 19 تیر ماه در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه،  سیامک آزادی  هدف از برگزاری این رویداد را ترویج ایده‌پردازی و مفاهیم ایده‌پروری، کسب مهارت ارائه ایده، شناسایی و معرفی استعدادهای ناب و خلاق دانش آموزی، ترویج فرهنگ انجام فعالیت های پژوهشی توسط دانش آموزان و جذب و حمایت از  ایده‌های فناورانه دانش آموزی عنوان کرد و افزود: دانش آموزان مقاطع اول و دوم متوسطه  تا 10 تیرماه می توانند از طریق سایت www.kti.ir در این رویداد ثبت نام کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38253809 تماس بگیرند.

وی در ادامه به مراحل شرکت در این رویداد اشاره کرد و افزود: مراجعه به سایت پارک علم و فناوری کرمانشاه، تکمیل و ارسال فرم ثبت نام، بررسی اولیه طرح های ارسالی، اعلام اسامی برگزیدگان مرحله مقدماتی جهت ارائه طرح در روز برگزاری رویداد، برگزاری جلسه توجیهی جهت طرح های منتخب و دریافت فایل پاورپوینت طرح ها، برگزاری رویداد و ارائه پاورپوینت توسط شرکت کنندگان، داوری طرح ها توسط داوران رویداد و اعلام طرح های برتر و اهدا جوایز روند برگزاری این برنامه است .

آزادی ادامه داد: حضور در این رویداد کاملا رایگان است و محدودیتی در تعداد تیم های ثبت نامی برای یک مدرسه یا یک پژوهش سرا وجود ندارد.

معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه  به منظور توانمندسازی شرکت کنندگان دانش آموزان صاحب ایده در کارگاه هایی  با نحوه فرایند ایده تا محصول آشنا خواهند شد، تصریح کرد: مهارت و تسلط در ارائه، نوآوری و خلاقیت در طرح، تسلط بر طرح و قابلیت اجرایی ایده از معیارهای داوری طرح ها است.

وی در پایان  با اشاره به اینکه در حاشیه برگزاری این رویداد نمایشگاهی از دستاوردهای دانش آموزان برگزار خواهد شد، افزود: جوایز این رویداد اولویت جذب و پذیرش در پارک علم و فناوری کرمانشاه و اهدا جوایز نقدی به برگزیدگان نهایی رویداد خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: