• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-20214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دادستان کرمانشاه اعلام کرد:

اجرای مرحله سوم پرداخت به مالباختگان پرونده "گلیم و گبه"

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از واریز هشت میلیارد و 900 میلیون تومان به حساب تعدادی از مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدحسین صادقی با اعلام این خبر اظهارکرد: در آستانه هفته قوه قضائیه سومین مرحله پرداخت طلب مالباختگان پرونده موسوم به گلیم و گبه کرمانشاهان، امروز(28 خرداد) به حساب مالباختگان نزد بانک ملی واریز شد.

وی تصریح کرد: در این مرحله هشت میلیارد و 900 میلیون تومان به حساب 1973 مالباخته واریز شد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه بابیان اینکه پراختی های امروز(سه شنبه) باعث تسویه تعدادی دیگر از مالباختگان شد، خاطرنشان کرد: طی سه مرحله پرداختی که تاکنون داشته ایم، جمعا  9126
نفر تسویه شده اند و مابقی پرداختی ها نیز بزودی انجام خواهد گرفت.

وی میزان کل پرداختی ها طی سه مرحله گذشته را بیش از 80 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: درحال حاضر بخشی از طلب 2576 نفر از مالباختگان باقی مانده که البته این افراد در مرحله اول 39 درصد از سپرده خود را گرفته اند، اما دستگاه قضایی استان با جدیدت و اولویت درتلاش است تا این افراد را نیز تعیین تکلیف کند.

صادقی در پایان عنوان کرد: مالباختگانی که طلب آنها باقی مانده برای پیگیری طلبشان لازم نیست مراجعه حضوری به دادسرا داشته باشند و تمام اطلاعات جدید را از طریق رسانه های عمومی اعلام خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: