• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-21014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهردار کرمانشاه:

قول می‌دهم برای سرمایه‌گذاران سنگ تمام بگذاریم

شهردار کرمانشاه گفت: با تسهیل شرایط سرمایه گذاری و تسریع در صدور مجوزها، برای حضور سرمایه گذاران سنگ در کرمانشاه تمام خواهیم گذاشت.  

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سعید طلوعی در همایش اقتصاد شهری و تالار مذاکرات سرمایه گذاری در شهر کرمانشاه که امروز (29 خرداد) با حضور جمعی از مسئولان و سرمایه گذاران در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در دنیای امروز سرمایه گذاری مبنای حرکت به سمت توسعه و پیشرفت در همه کشورها است و شهر ما نیز از این امر مستثنی نیست.

وی افزود: شهر کرمانشاه زیرساخت های خوبی برای سرمایه گذاری، تحول و پیشرفت دارد، اما برای تحقق آن نیاز به همدلی، حرکت جمعی و کار گروهی داریم.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: در کنار ظرفیت های زیرساختی، مدیریت شهری کرمانشاه هم نگاه بلندی نسبت به سرمایه گذاری و مشارکت دارد و فضای لازم را برای حضور سرمایه گذاران فراهم کرده است.

وی تاکید کرد: در مدیریت شهری این دغدغه، عزم و اراده را داریم که از سرمایه گذاران استقبال کرده تا بتوانیم کارهای بزرگی را در شهرمان انجام دهیم.

طلوعی در ادامه خطاب به سرمایه گذاران گفت: از جانب مدیریت شهری و مسئولان کرمانشاه قول می دهم با تسهیل شرایط سرمایه گذاری و تسریع در صدور مجوزها، برای حضور سرمایه گذاران سنگ تمام بگذاریم.

وی اعلام کرد: سعی خواهیم کرد تا شرایط را برای سرمایه گذاران بگونه ای فراهم کنیم تا از سرمایه گذاری خود انتفاع برده و از سوی دیگر ما نیز شاهد تحول و آباد شدن شهرمان شویم.

وی اضافه کرد: فرصت های سرمایه گذاری در کرمانشاه تلمبار شده و از آنها استفاده نشده، لذا اینها فرصت هایی مهم برای حضور سرمایه گذاران هستند.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: در راستای رفع موانع اداری، تسهیل و سرعت بخشی به فعالیت سرمایه گذاران، کارگروهی را در شورای شهر تشکیل خواهیم داد. 
 
طلوعی در خاتمه به ظرفیت های کرمانشاه همچون هم مرزی با کشور عراق، شرایط آب و هوایی مناسب و... اشاره کرد و یادآور شد: سرمایه گذاران به ما اعتماد کنند، چرا که هدف ما آباد کردن شهر است و به  همراهی سرمایه گذاران برای این مهم نیاز داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: