• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-1014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

همکاری 186 هزار همیارپلیس در کرمانشاه در اجرای طرح تابستانی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر 186 هزار دانش آموز کرمانشاهی به عنوان همیار با پلیس همکاری دارند و قرار است در طرح تابستانی نیز به ایفای نقش بپردازند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ "فضل الله شیری" اظهار داشت: با آموزش های ارائه شده به دانش آموزن در طول سال تحصیلی، این افراد آمادگی لازم را برای همکاری با پلیس پیدا کرده اند.

وی ادامه داد: در طول سال تحصیلی 97-98 بیش از 80 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی توسط کارشناسان پلیس راهور آموزش های لازم را فرا گرفتند.

 شیری ادامه داد: این دانش آموزان به همراه 106 هزار دانش آموز دیگری که در سال های تحصیلی گذشته تحت آموزش قرار گرفته بودند، آماده همکاری با پلیس در طرح تابستانه هستند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه یادآوری کرد: حوزه فعالیت همیاران پلیس، داخل خودرو خانواده بوده و در صورت مشاهده تخلفات رانندگی اعضای خانواده مانند سرعت و سبقت غیرمجاز و رفتارهای خطرآفرین به آنها تذکر می دهند.

وی با بیان اینکه طرح همیار پلیس از سال 1385 در کرمانشاه اجرایی شده، گفت: این طرح با هدف کاهش تخلفات و سوانح رانندگی به مرحله اجرا درآمده و نتایج خوبی نیز داشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: