• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-1514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پایان گروگانگیری در کرمانشاه با حضور به موقع پلیس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: حادثه گروگانگیری در یکی از محلات حاشیه ای کرمانشاه با حضور و مداخله به موقع پلیس بدون هیچ اتفاق ناگواری پایان یافت.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: حادثه گروگانگیری ظهر امروز( دوم تیر)  در یکی از محلات شهر کرمانشاه رخ داد که طی آن یک جوان به دنبال اختلافات خانوادگی اقدام به گروگانگیری در مراسم ختم می کند.

وی افزود: این فرد پس از ورود به مراسم ختم یکی از اقوام، با تعدادی از بستگانش درگیر می شود که پس از حضور پلیس در محل، فرد مذکور به سمت ماموران تیراندازی کرده و پس از آنکه منطقه به محاصره پلیس در می آید، متهم اقدام به گروگان گرفتن برخی از شرکت کنندگان در مراسم ختم می کند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه افزود: به دنبال این اقدام ماموران پلیس و دادستان مرکز استان در چندین مرحله با فرد گروگانگیر وارد مذاکره شده و با انجام عملیات روانی موفق می شوند این فرد را وادار به تسلیم کنند.

وی گفت: در این حادثه که بیش از 4 ساعت به طول انجامید خوشبختانه آسیبی به کسی وارد نشد و فرد گروگانگیر نیز هم اکنون در اختیار پلیس قرار دارد.

آمویی گفت: تحقیق از فرد گروگانگیر برای روشن شدن علت دقیق این حادثه همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: