• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-396-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

24 طرح بالای یک میلیارد تومانی در انتظار تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی هستند

فرماندار کرمانشاه گفت: در شهرستان کرمانشاه 24 طرح بالای یک میلیارد تومانی در انتظار تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی داریم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر امروز (چهارم تیر) در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون در شهرستان کرمانشاه 84 درصد سهمیه اختصاص داده شده تسهیلات اشتغال پایدار روستایی جذب شده، گفت: در تلاشیم مابقی تسهیلات نیز در کوتاهترین زمان ممکن جذب شود.

رنجبر اظهار کرد: در شهرستان کرمانشاه به ۱۷۵ طرح اشتغالزایی ۸۴ میلیارد و 934 میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده که این میزان تسهیلات ۷۶۴ فرصت شغلی را ایجاد کرده است.

فرماندار  کرمانشاه ادامه داد: همچنین از تسهیلات اشتغال مناطق زلزله زده به ۱۴۶ طرح، 13 میلیارد و 745 میلیون تومان پرداخت شده که این طرح ها موجب اشتغالزایی 208 نفر شده است.

وی با بیان اینکه 5.5 درصد طرح‌های استان در حوزه اشتغال پایدار روستایی در حوزه شهرستان کرمانشاه موفق به جذب تسهیلات شده اند، اضافه کرد: در شهرستان کرمانشاه به دنبال تخصیص تسهیلات به پروژه های با اشتغال پایدار هستیم. 

وی در ادامه با بیان اینکه در شهرستان کرمانشاه ۲۴ طرح بالای یک میلیارد تومانی و 14 طرح بالای ۵۰۰ میلیون تومانی برای جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی داریم، از بانک های عامل خواست برای پرداخت تسهیلات با متقاضیان همکاری بیشتری داشته باشند.

 به گفته رنجبر پرونده بیشترین طرح های بالای یک میلیارد تومان که منتظر تخصیص تسهیلات هستند، در بانک کشاورزی است.

فرماندار  کرمانشاه تاکید کرد: طرح های بالای یک میلیارد تومان به لحاظ اشتغال پایداری که ایجاد می کنند، اهمیت زیادی دارند.

رنجبر با بیان اینکه برای کاهش نرخ بیکاری به برنامه نیاز داریم، تاکید کرد: کاهش نرخ بیکاری شهرستان نیاز به تلاش مضاعف تمامی دستگاه ها و ادارات دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: