• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-2814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

میزبانی جشنواره‌های ملی فرصتی مناسب برای معرفی پتانسیل‌های کرمانشاه است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه گفت: برگزاری جشنواره‌های ملی در کرمانشاه می‌تواند به معرفی ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و فرصت‌های استان در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی و هنری کمک کرده و بستر مناسب‌تری برای توسعه استان فراهم کند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، افشین کریمی در نشست بررسی وضعیت برگزاری جشنواره ملی پویانمایی و عروسکی در کرمانشاه با بیان اینکه با رایزنی‌ مداوم استاندار، کرمانشاه توانست میزبانی جشنواره ملی پویانمایی را کسب کند، افزود: پویانمایی و عروسک گردانی یک هنر محبوب و مورد اقبال مردم است و در کشور بازتاب زیادی در شبکه های تلویزیونی پرمخاطب خواهد داشت و این یک فرصت بزرگ برای معرفی استان است.

کریمی افزود: کرمانشاه در ایام برگزاری جشنواره شاهد حضور 1100 نفر مهمان خواهد بود که تعداد زیادی از آن ها از هنرمندان طراز اول کشور هستند.

وی گفت:  مدیریت ارشد استان تمام توان خود را به کار گرفته تا این جشنواره بزرگ به شکل شایسته و آبرومندی برگزار شود و در همین راستا امکانات اسکان، حمل و نقل و خدمات رسانی ادارات و دستگاه های مختلف مانند شهرداری، میراث فرهنگی، آتش نشانی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری ها، علوم پزشکی و دیگر دستگاه ها را به کار گرفته ایم تا با کمترین هزینه و بهترین امکانات این جشنواره را برگزار کنیم.

کریمی گفت: خوشبختانه کرمانشاه از ظرفیت هتلی مناسبی برخوردار است و بخشی از مهمانان در این هتل ها اسکان داده خواهند شد. از ظرفیت مهمانسراهای ادارات استان هم‌ برای اسکان مهمانان بهره گرفته‌ایم.

معاون استانداری کرمانشاه افزود: در مجموع تمهیدات لازم برای برگزاری مناسب این جشنواره اندیشیده شده و تلاش می کنیم یک میزبان شایسته باشیم.



انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: