• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-3014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

جانشین فرمانده انتظامی استان:

امنیت خوبی در استان کرمانشاه حاکم است

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به تلاش های شبانه روزی پلیس برای برقراری نظم و امنیت، گفت: در سایه این تلاش ها خوشبختانه امنیت خوبی در نقاط مختلف کرمانشاه حاکم است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار "علیرضا مرزبانی" در سفر به شهرستان ثلاث باباجانی و بازدید از چند پاسگاه این شهرستان، اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات پلیس برقراری انضباط اجتماعی در نقاط مختلف است که خوشبختانه این موضوع در استان کرمانشاه محقق شده است.

 مرزبانی تصریح کرد: ایجاد امنیت پایدار بگونه ای که برای آحاد مختلف مردم قابل لمس باشد از دیگر موضوعاتی است که پلیس دنبال می کند و خوشبختانه در این راستا نیز اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه کرمانشاه امروز به یکی از امن ترین استان های کشور تبدیل شده، افزود: کاهش قابل توجه جرائم خشن و کشف سریع این جرائم باعث رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس شده است.

وی گفت: البته نباید به همین وضع قانع باشیم، چرا که مجرمان هر لحظه در حال طراحی نقشه های جدید برای انجام نیات شوم خود هستند و در این راستا پلیس باید بتواند برنامه های متناسب با اقدام مجرمان را برای ناکام گذاشتن آن ها انجام دهد.

 مرزبانی در ادامه از امنیت موجود در شهرستان مرزی ثلاث باباجانی ابراز رضایت کرد و گفت: با تلاش قابل توجه کارکنان انتظامی این منطقه مرزی مورد نگران کننده امنیتی وجود ندارد.

وی گفت: یکی از نگرانی های ما در مناطق مرزی بحث قاچاق است که خوشبختانه اقدامات کنترلی لازم برای کاهش و حل این مسئله در حال انجام است.

وی در پایان گفت: با انجام اقدامات کنترلی شاهد افزایش کشفیات قاچاق و دستگیری قاچاقچیان بوده ایم و بدون شک سیاست برخورد با این پدیده همچنان با جدیت در دستور کار پلیس استان کرمانشاه خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: