• یکشنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-4114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول کمیته فوتبال بانوان کرمانشاه:

بزودی اولین "مدرسه فوتبال بانوان" استان را راه‌اندازی می‌کنیم

مسئول کمیته فوتبال بانوان استان کرمانشاه گفت: بزودی اولین مدرسه فوتبال بانوان استان را  در کرمانشاه راه اندازی خواهیم کرد.

بهناز ایوانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از شروع مجدد فعالیت فوتبال بانوان در کرمانشاه خبر داد و گفت: سال گذشته پس از واگذاری زمین مجموعه ورزشی کوثر به بخش خصوصی، فعالیت فوتبال بانوان کرمانشاه نیز به دلیل عدم توانایی مالی برای پرداخت اجاره بها به مالک جدید زمین متوقف شد.

وی تصریح کرد: هر چند مشکل مالی فوتبال بانوان همچنان پابرجاست و از پس هزینه های اجاره بهای زمین برنمی آییم، اما باتوجه به اینکه در فصل تابستان هستیم و برای این رشته باید استعدادیابی کنیم، به سختی توانستیم فوتبال بانوان را دوباره در کرمانشاه راه اندازی کنیم.

مسئول کمیته فوتبال بانوان استان اعلام کرد: درحال حاضر هزینه هر تایم یک و نیم ساعته تمرین در زمین مجموعه کوثر حدود 150 هزار تومان برای ما آب می‌خورد و برای تمرین سه تایمه طی یک هفته در این زمین حدود 450 هزار تومان پول پرداخت می کنیم، این درحالی است که از هر فوتبال آموز حدود 50 هزار تومان در ماه شهریه می گیریم و با توجه به اینکه تعداد هنرآموزان بسیار کم است، به سختی هزینه اجاره زمین را پرداخت کنیم.

وی یادآور شد: از سال گذشته رایزنی های زیادی را با اداره ورزش انجام دادیم تا با مالک زمین توافق کرده و بتوانیم در آنجا رایگان تمرین کنیم، اما گفتند امکانپذیر نیست. درحالیکه تیم راگبی بانوان به دلیل نامه ای که از اداره ورزش دارند، همزمان با ما بصورت رایگان در این زمین تمرین می کند.

ایوانی در ادامه تنها راه رونق فوتبال بانوان در کرمانشاه را راه اندازی مدارس فوتبال بانوان اعلام کرد و گفت: در این راستا تاکنون اقداماتی را انجام داده ایم و بزودی اولین مدرسه فوتبال بانوان استان را در کرمانشاه راه اندازی خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: از سوی دیگر در تلاشیم تا از زمین های خصوصی دیگر که هزینه اجاره آن ارزان‌تر تمام می‌شود، استفاده کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: