• دوشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-5014-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

آمادگی ۳۷۲ پایگاه آموزش و پرورش کرمانشاه برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان

 معاون پرورشی، فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آمادگی ۳۷۲ پایگاه آموزش و پرورش برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان استان در فصل تابستان خبر داد.

سید مجتبی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه تابستان امسال ۳۷۲ پایگاه اوقات فراغت از سوی آموزش و پرورش برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان آماده شده، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۴۰ هزار نفر از دانش آموزان استان در برنامه‌های اوقات فراغتی در نظر گرفته شده در این پایگاه ها شرکت کنند.

موسوی با بیان اینکه سال گذشته هم همین تعداد پایگاه برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان از سوی آموزش و پرورش فعال شده بود، افزود: سال گذشته ۴۲ هزار و ۶۰۰ نفر از دانش آموزان استان در برنامه های اوقات فراغت آموزش و پرورش حضور داشتند. 

وی با بیان اینکه پایگاه های اوقات فراغت برپا شده از سوی آموزش و پرورش از اول تیرماه تا پایان شهریور برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان برنامه دارند، افزود: برنامه های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان در سطح مدارس و کانون ها شامل برنامه های علمی، ادبی، فرهنگی، ورزشی و... خواهد بود.

وی با اشاره به مهارت محور بودن برنامه ریزی های انجام شده برای فصل تابستان دانش آموزان در سطح مدارس، تصریح کرد: تلاش شده در این کلاس ها به مهارت آموزی در زمینه هایی که در طول سال فرصت پرداختن به آنها برای دانش‌آموزان وجود ندارد، پرداخته شود.

موسوی تصریح کرد: برنامه های غنی سازی اوقات فراغت آموزش و پرورش در فصل تابستان با اولویت کارگاه های مهارت آموزی برای دانش‌آموزان برپا خواهد شد.

موسوی با اشاره به ظرفیت های آموزش و پرورش برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان، از خانواده‌ها خواست در برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان به علاقمندی آنها توجه داشته باشند.

وی از مهارت آموزی به عنوان نیاز جامعه امروز یاد کرد و افزود: تلاش شده کلاس ها و کارگاه های آموزشی در نظر گرفته شده برای دانش آموزان در فصل تابستان با تاکید بر مهارت آموزی باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: