• یکشنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-5114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

دبیر کانون سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه:

72 خادمیار پزشک و پیراپزشک داریم/ ویزیت رایگان پزشکان در روز میلاد امام رضا(ع)

دبیر کانون سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه از رایگان شدن ویزیت مطب بیشتر پزشکان استان در روز میلاد امام رضا(ع) خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، محسن منتظر در جمع خبرنگاران در تشریح برنامه ها و فعالیت های کانون سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان در دهه کرامت(۱۳ تا ۲۳ تیر) از رایگان شدن ویزیت مطب بیشتر پزشکان استان در روز میلاد امام رضا(ع) به عنوان مهمترین این برنامه ها خبر داد و افزود: هماهنگی های لازم در این زمینه با بسیاری پزشکان استان صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم مشارکت تمام پزشکان را در این طرح داشته باشیم.

وی از برگزاری دو اردوی جهادی سلامت به عنوان دیگر برنامه های این کانون در دهه کرامت نام برد و تصریح کرد: یکی از این اردوها در مناطق اهل تسنن در منطقه اورامانات برگزار می شود که طی آن پنج پزشک و ۱۵ نفر از خادم یاران سلامت به مردم منطقه خدمات رسانی خواهند داشت.

وی افزود: در اردوی جهادی دیگر نیز تیم سلامت به منطقه سرفیروزآباد اعزام و مردم این منطقه تحت ویزیت رایگان قرار خواهند گرفت و اقدامات درمانی و دارویی لازم را برای آنها انجام خواهند داد.

منتظر، تجلیل پزشکان، نخبگان سلامت و خادمیاران سلامت را دیگر برنامه کانون سلامت در دهه کرامت عنوان کرد و افزود: یک مراسم تجلیل در محل دانشگاه علوم پزشکی و مراسم دیگر در بیت امام جمعه استان برگزار خواهد شد.

وی از حضور خادمان حرم رضوی در سه بیمارستان استان خبر داد و افزود: این خادمان به همراه پرچم حرم مطهر رضوی به ملاقات بیماران در این سه بیمارستان خواهند رفت.

منتظر از برپایی خیمه سلامت امام رضا(ع) در روز ۲۱ تیر و همزمان با برنامه راهپیمایی خانوادگی خبر داد و افزود: در حاشیه راهپیمایی، افراد در این خیمه سلامت بصورت رایگان ویزیت می شوند.

دبیر کانون سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان از ارسال دعوتنامه به پزشکان جهت مشارکت در طرح خادمیاران سلامت خبر داد و افزود: در حال حاضر ۲۷ پزشک شامل ۲۲ پزشک مرد و پنج پزشک زن و نیز ۴۵ پیراپزشک شامل ۳۵ پیراپزشک مرد و ۱۰ پیراپزشک زن خادمیار سلامت هستند و در برنامه کانون سلامت آستان قدس مشارکت دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: