• دوشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-5714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

4 تیم از کرمانشاه به مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور اعزام می‌شود

مسئول کمیته والیبال ساحلی استان کرمانشاه گفت: با برنامه ریزی هایی که در کمیته والیبال ساحلی استان انجام شده، تیم های پایه خود را به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‌کنیم.
 
به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رستمی در این باره اظهارکرد: پس از برگزاری مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان کرمانشاه که زیر نظر کادر فنی تیم های استان انجام شد، افراد منتخب به اردوی ساحلی تیم های پایه استان دعوت شدند.

وی گفت: پس از جلسه کمیته فنی و با توجه به پتانسیل بالای این رشته ورزشی نوپا در کرمانشاه، در راستای رشد والیبال ساحلی و حضور پر قدرت در المپیاد استعدادهای برتر تصمیم گرفته شد دو تیم در رده سنی نونهالان و دو تیم در رده سنی نوجوانان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شوند.

مسئول کمیته والیبال ساحلی کرمانشاه بابیان اینکه هدف و برنامه کمیته والیبال ساحلی رشد و توسعه این رشته ورزشی المپیکی در استان است، اعلام کرد: قطعا در سالهای نخست انتظار نتیجه نداریم، اما پیشرفت برای ما بسیار مهم است.

وی با اشاره به مقام پنجمی تیم کرمانشاه در المپیاد استعدادهای برتر سال گذشته افزود: در حال شناسایی و جذب بازیکنان مستعد در سطح استان هستیم و برای تحقق این هدف مربیان فعال خود را به دوره های آموزشی اعزام می کنیم.

رستمی همچنین با اشاره به حمایتهای خوب مسوولین ورزش استان از این رشته، گفت: هیات والیبال استان قدمهای موثری برای رشد این رشته ورزشی برداشته است. همچنین هیات والیبال شهرستان نیز جهت اعزام این چهار تیم حمایتهای مالی بسیار خوبی را انجام داده و با همین حمایتهای خوب و با کمک مربیان پر تلاش والیبال ساحلی استان تیم های خوبی آماده اعزام به مسابقات هستند.

وی در در ادامه گفت: با توجه به بازدیدی که از تیم های والیبال ساحلی شهرستان گنبد داشتیم، در جهت کسب دانش بیشتر والیبال ساحلی از ورزشکاران و مربیان این شهرستان دعوت به عمل آوردیم و به زودی شاهد برپایی اردوی  تیم این شهر در کرمانشاه خواهیم بود.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: