• سه شنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

آمریکا مسبب همه عملیات‌های تروریستی علیه ایران است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا مسبب همه عملیات های تروریستی و ترور شخصیت های ایران است و یا این کار را به طور مستقیم و یا در پشت پرده انجام داده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله "مصطفی علما" در مراسم بزرگداشت شهدای ترور استان  که به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی برگزار شد، گفت: آمریکا از همان ابتدای انقلاب افراد خاص و تاثیر گذار کشور ما را هدف قرار داد که از جمله به شهید بهشتی، شهید مطهری، شهید مدنی، شهید اشرفی اصفهانی و شهید دستغیب اشاره داشت و هدف از این اقدامات پا نگرفتن انقلاب بود.

وی افزود: آمریکا پس از آنکه با ترورهای فراوانی که در کشور توسط عوامل جنایتکار خود مانند منافقین انجام داد به هدف خود نرسید، هشت سال جنگ تحمیلی را برای متوقف کردن انقلاب  بر کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران تحمیل کرد.

وی به شلیک موشک به سمت هواپیمای مسافربری ایران با 290 مسافر از جمله 66 کودک اشاره کرد و گفت: آمریکا این جنایت وحشتناک را به راحتی در مقابل دیدگان جهانیان انجام داد و حال خود را مدعی حقوق بشر می داند.

امام جمعه کرمانشاه افزود: همه این جنایات و توطئه های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران در نهایت به این منتهی شده که  امروز جمهوری اسلامی ایران پیشرفته ترین پهباد آمریکا را بر فراز خلیج فارس با سیتسم پدافند تولید داخل سرنگون می کند.

وی گفت: این انقلاب با خون پاک جوانان بسیاری آبیاری  شده است، ازین رو نه تنها این توطئه ها و جنایات مانع پیشرفت  انقلاب اسلامی نشده، بلکه به نقطه قوت و اقتدار این نظام تبدیل شده است. همانطور که دفاع مقدس زمینه ساز استقلال و خودکفایی کشور در تجهیزات مدرن نظامی شد.

استان کرمانشاه 33 شهید ترور دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: