• سه شنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-7014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

دخالتی در تعویق مجمع انتخابات هیات "جودو" نداشتیم

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، این اداره کل دخالتی در تعویق مجمع انتخابات هیات جودو نداشته است.

صابر رحیمی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: باتوجه به اتمام دوره چهارساله ریاست هیات جودو استان در اواخر سال گذشته، فراخوان ثبت نام افراد متقاضی ریاست این هیات را همان زمان اعلام کردیم.

وی افزود: پس از این فراخوان شش نفر به عنوان کاندیدا ثبت نام کردند و ما طبق قانون لیست آنها را به فدراسیون جودو ارسال کردیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تاکید کرد: پس از ارسال لیست، نامه ای از رئیس فدراسیون به عنوان رئیس مجمع انتخابات استان دریافت کردیم مبنی براینکه کار ثبت نام افراد متقاضی احراز مسئولیت ریاست هیات جود کرمانشاه باید دوباره انجام گیرد.

وی تصریح کرد: رئیس فدراسیون در پاسخ  به چرایی این مسئله تاکید کرده بود که همزمانی فراخوان ثبت نام با ایام نوروز مانع از آن شده تا همه افراد متقاضی بتوانند ثبت نام کنند، لذا باید این فرآیند بار دیگر انجام گیرد.

رحیمی اضافه کرد: درحال حاضر لیست ثبت نامی هایی نهایی در مرحله دوم را به فدراسیون ارسال کرده ایم و منتظر اعلام زمان برگزاری مجمع توسط رئیس فدراسیون هستیم.

وی تاکید کرد: همانگونه که بارها در مجامع مختلف تاکید کرده ام، اداره کل ورزش و جوانان استان در برگزاری هیچکدام از مجامع دخالتی نمی کند و تمام مجامع را برابر قانون برگزار می کنیم. اگر کسی هم اعتراض داشته باشد، رسیدگی می کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: