• شنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-8614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی:

طی 2 ماه گذشته هیچ ورزشکاری را به مسابقات برون مرزی اعزام نکرده‌ایم

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: این فدراسیون نه تنها برای فستیوال بین المللی هنرهای رزمی باکو آذربایجان، بلکه برای هیچ مسابقه برون مرزی دیگری در دو ماه گذشته ورزشکار اعزام نکرده است.

شهرام عظیمی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به حواشی به وجود آمده روزهای اخیر در خصوص مدال آوری "ندا ژوبین" بانوی رزمی کار کرمانشاهی در مسابقات بین المللی هنرهای رزمی باکو و بی توجهی و عدم استقبال مسئولین از این ورزشکار، اظهار کرد: شرکت این بانوی رزمی کار در مسابقات باکو از کانال فدراسیون انجام نگرفته و ایشان بصورت آزاد در این مسابقات حضور پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: از 21 اردیبهشت امسال که سرپرستی فدراسیون ورزش های رزمی را برعهده گرفته ام، تاکنون هیچ ورزشکاری از طریق فدراسیون به  مسابقات برون مرزی اعزام نشده است.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی اعلام کرد: مجرای عبور ورزشکاران به همه مسابقات بین المللی ورزشی باید از کانال فدارسیون انجام گیرد و فدراسیون نیز براساس تقویم ورزشی فدراسیون جهانی پیش از هر رویدادی تمهیدات لازم را برای شرکت ورزشکاران در آن مسابقات فراهم می کند.

وی ادامه داد: براین اساس، زمانی که بخواهیم ورزشکاران رشته ای را به مسابقات برون مرزی اعزام کنیم، فدارسیون از وزارت ورزش و جوانان درخواست تشکیل شورای برون مرزی می دهد تا اجازه حضور تعدادی مشخص از ورزشکارانمان را در مسابقات مختلف بدهد که ما  نیز مکلف هستیم طبق نظر این شورا ورزشکاران را به مسابقات اعزام کنیم.

عظیمی یادآور شد: برای فستیوال بین المللی هنرهای رزمی باکو نیز که طی هفته گذشته بصورت آزاد برگزار شد، فدراسیون برنامه ای برای اعزام ورزشکار نداشت.

فستیوال بین المللی هنرهای رزمی باکو، 31 خرداد در هشت رشته رزمی در کشور آذربایجان برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: