• یکشنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-10114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمانشاه:

تابستان امسال 3 دوره مهارت‌آموزی رایگان برگزار می‌کنیم

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمانشاه از برگزاری سه دوره مهارت آموزی رایگان طی تابستان امسال برای دانشجویان خبر داد.

یوسف شاه حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بابیان اینکه این دوره ها با همکاری دفتر نوآوری و کارآفرینی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی و واحد استانی برگزار خواهد شد، گفت: افزایش مهارت دانشجویان برای ورود به بازارکار و غنی سازی اوقات فراغت این قشر در تابستان از اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی است.

وی با تاکید براینکه رشته های در نظر گرفته شده برای این دوره براساس نیاز بازار است، افزود: "برنامه نویسی پایتون مقدماتی"، "معرفی نرم افزار رویت" و "تعمیر پرینتر" سه دوره آموزشی است که تابستان امسال برگزار خواهیم کرد.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمانشاه با بیان اینکه این دوره ها اواخر تیر برگزار می شوند، تصریح کرد: شرکت در این دوره ها برای دانشجویان رایگان خواهد بود و در پایان هم به شرکت کنندگان گواهی حضور در کارگاه داده می شود.

شاه حسینی خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در این دروه‌های آموزشی می توانند جهت ثبت نام به سه راه ۲۲بهمن، ساختمان جهاد دانشگاهی، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی، دفتر نوآوری و کارآفرینی مراجعه کرده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 08331031 داخلی 513  تماس بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: