• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-17514-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

کودکان و نوجوانان کرمانشاهی صاحب سینما شدند

عکس دریافتی است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از آغاز اکران فیلم‌ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کرمانشاه خبر داد.

 مهناز فتاحی  در حاشیه مراسم افتتاح اکران فیلم‌ در کانون پرورش فکری کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: از امروز (24 تیر) در سالن سینمای کانون پرورش فکری کرمانشاه فیلم های ویژه کودکان و نوجوانان اکران خواهد شد.

فتاحی با اشاره به برنامه ریزی کانون پرورشی برای اکران فیلم های با محتوای کودک و نوجوان، افزود: از این پس خانواده‌ها با خیالی آسوده می توانند در کانون پرورش فکری به تماشای فیلم های متناسب با رده سنی فرزندانشان بنشینند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اقدام کانون پرورشی  را در راستای اکران فیلم‌های متناسب با رده سنی کودکان و نوجوانان مثبت ارزیابی کرد وگفت: تا پیش از این خانواده ها برای رفتن به سینما به همراه فرزندانشان برای انتخاب فیلم‌های متناسب با رده سنی کودکان و نوجوانان دغدغه هایی داشتند.

فتاحی  افزود: خانواده های کرمانشاهی از این پس می توانند با خرید بلیط های 2500 تومانی در دو سانس صبح و بعدازظهر پای فیلم های در حال اکران در کانون پرورش فکری بنشینند. 

 وی ادامه داد: اکران فیلم را در شهر کرمانشاه فعلا در مرکز شماره دو واقع در سه راه 22 بهمن خواهیم داشت، اما در صورت استقبال خانواده ها، افزایش تعداد مراکز اکران فیلم در برنامه قرار خواهد گرفت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه  گفت: امروز و به مناسبت افتتاحیه، اکران ویژه فیلم سینمایی"ضربه فنی" را در شهر کرمانشاه در دو مرکز شماره دو واقع در سه راه 22 بهمن و مرکز شماره چهار واقع در پارک معلم و مرکز کانون پرورشی سرپلذهاب به صورت رایگان خواهیم داشت.

وی ادامه داد: این فیلم که یکی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۹۷ است به مدت یک ماه در این سالن‌ها در قالب طرح "کانون نمایش"به روی پرده می‌رود.

اکران فیلم در سالن سینمای مرکز شماره 2 کانون پرورشی واقع در سه راه 22 بهمن در دو سانس 9 تا 11 و 18 تا 20 انجام می شود و علاقمندان می توانند در همان محل نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: