• سه شنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-2087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

فصل جدید سریال "نون خ" در کرمانشاه ساخته می‌شود

استاندار کرمانشاه گفت: فصل جدید سریال "نون خ" در کرمانشاه ساخته می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در دیدار با دکتر فقهی زاده معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دیداری  با عوامل ساخت سریال "نون خ" در مورد ساخت فصل جدید این سریال محبوب و پربیننده در استان کرمانشاه داشتم، اظهار کرد: سریال پایتخت در معرفی استان های شمالی بسیار اثرگذار بود و سریال "نون خ" هم می تواند نقش بسیار مهمی در معرفی پتانسیل ها و توانمندی های استان کرمانشاه به مردم سراسر ایران داشته باشد.

وی با تاکید بر حمایت از ساخت این سریال در کرمانشاه، گفت: در منطقه اورامانات فضاهای روستایی بسیار زیبایی داریم که در اختیار عوامل ساخت این سریال قرار خواهیم داد.

بازوند گفت: تلاش می کنیم کرمانشاه میزبان دائمی این سریال محبوب و پربیننده باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه ساماندهی آرامگاه یارمحمدخان سردار بزرگ مشروطه یکی از مطالبات مردم کرمانشاه از مدیریت ارشد استان است که بارها توسط چهره های فرهنگی، هنری و رسانه ای مطرح شده، گفت: در همین راستا نشست ها، بازدیدها و پیگیری های متعددی را انجام داده ایم.

بازوند گفت: در آخرین پیگیری، با وزیر بهداشت درباره ساماندهی آبرومندانه این آرامگاه یک نشست کاری داشتم. وزیر بهداشت هم از این ایده بسیار استقبال کرد و به زودی نیز از این محدوده بازدید می کند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: