• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-1185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

حضور مردم در انتخابات رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: ترغیب مردم به حضور و مشارکت در انتخابات یک وظیفه ملی محسوب است، چرا که حضور مردم رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در سومین جلسه ستاد انتخابات استان اظهار داشت: آنچه برای مجریان انتخابات اهمیت دارد رقم زدن حرکت ملی و مشارکت سیاسی مردم است.

الهی تبار با پیگیری های انجام شده هر شش کمیته ستاد انتخابات تشکیل شده و کار خود را آغاز کرده اند. نیازهای تجهیزاتی وپشتیبانی در حوزه فرمانداری ها برآورد شده و به وزارت کشور اعلام شده است.

وی با بیان اینکه سعی‌مان این است از تمام ظرفیت‌های موجود برای افزایش مشارکت در انتخابات بهره مند شویم، گفت: حضور و مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم است و وظیفه ملی همه ما ترغیب مردم به حضور در انتخابات و افزایش مشارکت است.

الهی تبار در ادامه با اشاره به رصد فعالیت افرادی که قصد شرکت در انتخابات را دارند، گفت: تاکنون فعالیت ۱۴۲ نفر در شش حوزه انتخابیه استان  که علاقمند به حضور در انتخابات هستند رصد شده و تمام مستندات برای استفاده لازم جمع آوری می شود.

معاون استانداری کرمانشاه همچنین با بیان اینکه تاکنون مشخص شده در انتخابات پیش رو ۲۴ فرآیند از ۲۵ فرآیند انتخابات الکترونیکی است، گفت: تنها  مرحله رای گیری  به شکل دستی انجام می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: