• دوشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

دشمن در محاسبات خود در خصوص ملت ایران اشتباه کرده است

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر اشتباه بودن محاسبات دشمن در خصوص ملت ایران، گفت:  با هدایت رهبری و تلاش دولت، از گذرگاه جنگ اقتصادی عبور خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در نشست مشترک شوراهای اسلامی و دهیاران بخش بیستون اظهار کرد: دشمن ما همان دشمن ساقط کننده دولت دکتر مصدق در سال ۱۳۳۲، دشمن نهضت امام(ه) در سال 1342، پشتیبان جریان نفاق پس از انقلاب و تحریک کننده صدام در حمله به ایران است.

وی با بیان اینکه تاکتیک امروز دشمن جنگ اقتصادی و جنگ روانی برای ایجاد نارضایتی و ناآرامی در کشور است، گفت: امروز دولت درگیر جنگ تمام عیار اقتصادی است، اما از این گذرگاه هم با هدایت های رهبری، تلاش دولت در عرصه های دیپلماسی، مدیریت اقتصادی و امنیتی عبور خواهیم کرد و روسیاهی به مستکبران می ماند.

الهی تبار با بیان اینکه استکبار سخت ترین تحریم‌ها را علیه ما اعمال کرده گفت: با این وجود ملت با تمام توان ایستاده و حامی نظام است.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به قرار گرفتن در سال انتخابات تصریح کرد: در انتخابات مجلس به دشمن نشان خواهیم داد که در محاسبات خود اشتباه کرده اند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات حماسه حضور را رقم خواهد زد، افزود: این ما هستیم که به عنوان نهادهای اجرایی و نظارتی باید بتوانیم الزامات این حضور را رقم بزنیم.

الهی تبار ادامه داد: از سوی دیگر باید اهتمام کنیم که  با فراهم شدن مقدمات و الزامات مورد نیاز بهترین ها ثبت نام کنند و همچنین به سمت و سویی برویم که بهترین ها  انتخاب شوند.

وی در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه کرمانشاه علیرغم داشتن ثروت و ظرفیت ها در برخی شاخص ها مانند شاخص های اجتماعی وضعیت خوبی ندارد، گفت: در بروز این وضعیت همه مقصر هستیم و مرتفع کردن آن تلاش همگانی را می طلبد. توسعه زمانی ماندگار است که همه خواهان آن باشند.
 
معاون استاندار کرمانشاه به بهبود وضعیت شاخص های اقتصادی استان نیز اشاره کرد و گفت: نرخ بیکاری استان از ۲۲ درصد به ۱۴ درصد رسیده و دلیل آن همراهی مردم و پرداخت به زیبایی های استان است. در نرخ تورم هم از جایگاه نخست به دهم کشور رسیده ایم و نرخ مشارکت اقتصادی نیز با وفاق و وحدت بزرگان و مدیران و همراهی مردم افزایش پیدا کرده است.

الهی تبار افزود: در بحث آسیب های اجتماعی نیز  با مداخلاتی که در حوزه اجتماعی شکل گرفت، طلاق 8.5 درصد کاهش پیدا کرد و ازدواج دو درصد بیشتر شد وتاب آوری اجتماعی مردم ارتقا یافت.

وی گفت: باید مطالبه گری را در مسیر توسعه استان رقم زد و نگاه توسعه طلبانه را تقویت کرد.

الهی تبار همچنین با بیان اینکه بیستون بزرگترین ظرفیت خدادادی را در خود دارد، گفت: شورا، بخشدار و مردم بیستون در مسیر گذرگاه قرار دارند و باید مطالبه گری صحیح برای استفاده هرچه بهتر از بیستون را در پیش بگیرند.

وی به بازگشایی مرز خسروی نیز اشاره کرد و گفت: بیستون در مسیر تردد زوار اربعین قرار دارد و باید از این فرصت استفاده کرد.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: