• سه شنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-3214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حضور کرمانشاه در لیگ برتر بسکتبال منتفی شد

عکس .. دریافتی
رئیس هیات بسکتبال استان کرمانشاه گفت: تلاش کردیم بتوانیم برای حضور تیم کرمانشاه در لیگ برتر بسکتبال اسپانسر جذب کنیم و یا حمایت مسئولین را داشته باشیم، اما نشد.

کرم احمدیان در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از کسب مقام سومی تیم ابزارسازان کرمانشاه در رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال کشور در سال گذشته یاد کرد و گفت: باتوجه به اینکه تیم ابزارسازان در این رقابت ها عملکرد خوبی داشت، لذا مسئولین فدراسیون موافقت کردند این تیم در رقابت های لیگ برتر حضور داشته باشد.

وی افزود: اگرچه سال گذشته شرکت ابزارسازان در نیمه های فصل به عنوان اسپانسر حامی مالی تیم شد، اما در مجموع هزینه های زیادی برای حضور در لیگ به هیات  وارد شد که خارج از توان ما بود.

رئیس هیات بسکتبال استان تصریح کرد: از آنجایی که هیات بودجه چندانی ندارد و حضور در رقابت های لیگ برتر بسکتبال نیز مستلزم هزینه های میلیاردی است، رایزنی هایی را با تعدادی اسپانسر، استانداری و اداره کل ورزش وجوانان استان داشتیم تا از فرصتی که برای بسکتبال استان بوجود آمده استفاده کنیم و در لیگ برتر حضور داشته باشیم.


احمدیان تاکید کرد: متاسفانه رایزنی هایی که داشتیم منجر به نتیجه نشد و حمایتی هم انجام نگرفت، بنابراین حضورمان در لیگ برتر بسکتبال منتفی شد.

وی با بیان اینکه تیم های شرکت کننده در لیگ برتر بسکتبال برای حضورشان حدود پنج میلیارد تومان در نظر گرفته اند، افزود: کل هزینه ای که ما برای حضورمان در لیگ برتر برآورد کرده بودیم حدود 600 میلیارد تومان بود. البته برآورد کرده بودیم اگر یک میلیارد و 200 میلیون تومان داشته باشیم جزو چهار تیم اول باشیم. 

وی یادآورشد: باتوجه به زیرساخت های خوب و نیروهای توانمندی که داریم، از اداره کل ورزش وجوانان استان خواستیم حمایت کند تا بتوانیم حداقل در لیگ دسته اول دوباره حضور داشته باشیم.

رئیس هیات بسکتبال کرمانشاه افزود: مدیرکل ورزش وجوانان استان قول هایی برای حمایت از تیم کرمانشاه جهت حضور در رقابت های لیگ دسته اول داده اند که خوشبین به تحقق آن هستیم.

  15 تیم حاضر در لیگ برتر بسکتبال تا 9 شهریور فرصت دارند 30 درصد از مبلغ ورودیه به این لیگ را پرداخت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: