• یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-6714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یدالله محبی:

شاید جایگزین "هادی" شوم/ آمادگی حضور در رقابت‌های جهانی را دارم

ترکیب نهایی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان جهت اعزام به مسابقات جهانی 2019 قزاقستان اعلام شد. در این لیست پرویز هادی آزادکار وزن 125 کیلوگرم کشورمان به عنوان نماینده این وزن جهت اعزام به رقابت‌های جهانی قزاقستان معرفی شد، اما به دلیل آسیب‌دیدگی اردوی تیم ملی را ترک کرد.

باتوجه به اینکه در مسابقات انتخابی تیم ملی، یدالله محبی آزادکار کرمانشاهی بعد از پرویز هادی در جایگاه دوم این وزن قرار گرفته بود، اکنون احتمال اعزام این ورزشکار به مسابقات جهانی قزاقستان افزایش یافته است.

یدالله محبی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به مصدومیت پرویز هادی در اردوی تیم ملی اشاره کرد و گفت: در مسابقات انتخابی تیم ملی، پرویز هادی نفر اول وزن 125 کیلوگرم بود، برای همین به عنوان نفر اصلی این وزن قرار شد به مسابقات جهانی اعزام شود، اما گویا به دلیل آسیب دیدگی اعزامش منتفی شده است.

وی افزود: باتوجه به اینکه نفر دوم پس از هادی در مسابقات انتخابی من بودم، این احتمال وجود دارد که در صورت عدم اعزام هادی جایگزین او برای مسابقات جهانی شوم.

آزادکار سنگین وزن تیم ملی کشتی کشورمان اضافه کرد: البته این بستگی به نظر کادر فنی تیم ملی دارد و ما نیز منتظر خواهیم بود تا نفر جایگزین را معرفی کنند.

وی تصریح کرد: جایگزین هادی شدن و رفتن به مسابقات جهانی وظیفه سنگینی است که به هرکسی واگذار شود باید تلاش کند تا این وظیفه سنگین را بدرستی به سرانجام برساند.

محبی
گفت: وزن 125 کیلوگرم که وزنی المپیکی است، از سخت ترین اوزان کشتی آزاد دنیا است که حریفان سرسختی دارد و همه از مدعیان هستند.

وی در ادامه بابیان اینکه تیم ملی در چندماه اخیر اردوهای خوبی را جهت حضور در مسابقات جهانی پشت سرگذاشته، عنوان کرد: باتوجه به تمرینات خوبی که زیرنظر سرمربی تیم انجام داده ام، در شرایط مطلوبی قرار دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: