• دوشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-8114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

موافقت فدراسیون هندبال با درخواست باشگاه زاگرس

مدیرعامل باشگاه اعلام کرد: سالن "انقلاب" همچنان میزبان بازی‌های خانگی تیم زاگرس

عکس .. دریافتی
مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب از موافقت فدراسیون برای ادامه برگزاری بازیهای خانگی تیمش در سالن انقلاب تا زمان تعطیلات لیگ خبر داد.

سجاد اعظم در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، به انتقاد فدراسیون از استاندارد نبودن محل برگزاری بازیهای خانگی تیم زاگرس اشاره کرد و گفت: از زمان مسابقات لیگ برتر سال گذشته مسئولین فدراسیون ایراداتی را نسبت به ورزشگاه انقلاب که محل برگزاری دیدارهای خانگی تیم زاگرس در اسلام آبادغرب است، وارد کردند.

وی سالن انقلاب را مناسب ترین سالن این شهرستان برای برگزاری دیدارهای خانگی تیم زاگرس دانست و افزود: از آنجایی که امسال نیز مسابقات خود را در این سالن برگزار کردیم، فدارسیون در هفته های گذشته به باشگاه اولتیماتوم داد که درصورت عدم استفاده از یک سالن استاندارد، بازی های خانگی زاگرس باید در خارج از اسلام آبادغرب برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه زاگرس تصریح کرد: باتوجه به اینکه برخی از نواقص سالن انقلاب قابل رفع شدن نیست، لذا  در نظر داریم دیدارهای خانگی را به سالن سه هزار نفری شهبازی منتقل کنیم، اما این سالن نیز ایراداتی دارد که باید رفع شود.

وی بابیان اینکه رفع نواقص و ایردات این سالن به حدود 600 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد، عنوان کرد: با مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان رایزنی هایی داشتیم تا نسبت به استانداردسازی این سالن اقدام کنند، اما اعلام کردند که در حال حاضر اعتباری برای انجام این کار ندارند.

اعظم تصریح کرد: از سوی دیگر فدراسیون نیز سخت گیری هایی را در خصوص بازی های خانگی تیم زاگرس در سالن انقلاب دارد، بنابراین رایزنی هایی را با کمک مسئولین استانی با فدراسیون انجام دادیم تا زمان تعطیلات لیگ - حدود دو ماه دیگر – مسابقاتمان را در سالن انقلاب برگزار کنیم.

وی افزود: تا زمان تعطیلات لیگ تنها دو بازی خانگی دیگر در اسلام آبادغرب داریم، بنابراین رئیس فدارسیون موافقت کرد تا این دو بازی را نیز در سالن انقلاب برگزار کنیم، اما در زمان تعطیلات باید سالن شهبازی آماده دیدارهای خانگی تیم زاگرس شود.

مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس عنوان کرد: مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان نیز موافقت کرده‌اند تا در مدت 40 روز تعطیلات برای استانداردسازی سالن شهبازی شامل روشنایی، تهویه و تعویض پارکت آن اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: