• سه شنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-3884-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

رئیس اتحادیه کابینت‌سازان کرمانشاه:

بیشترین شکایت را از کابینت‌سازان "دیوار" داریم

عکس دریافتی است
رئیس اتحادیه کابینت‌سازان کرمانشاه از فعالیت حدود 200 تا 300 واحد بدون جواز کابینت‌سازی در کرمانشاه خبر داد و گفت: فعالیت کابینت‌سازان بدون مجوز در سایت "دیوار" هم به معضلی برای صنف ما تبدیل شده و بیشترین شکایت را از آنها داریم.

امید امیری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از معضل فعالیت کابینت‌سازان غیرمجاز یاد کرد و افزود: بیشترین شکایت مردم از همین واحدهای غیرمجاز است که امکان پیگیری شکایت آنها را نیز نداریم.

وی ادامه داد: برآورد ما این است که حدود 200 تا 300 کارگاه غیرمجاز کابینت‌سازی در کرمانشاه در حال فعالیت باشد که در حال ساماندهی آنها هستیم تا نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند.

رئیس اتحادیه کابینت‌سازان کرمانشاه یادآور شد: معضل دیگر ما فعالیت کابینت‌سازانی است که هیچ کارگاه و جای مشخصی ندارند و در فضای مجازی و سایت دیوار تبلیغ می‌کنند.

امیری با بیان اینکه این افراد هزینه کمتری از مردم می‌گیرند و متقاضیان نیز به طمع پرداخت پول کمتر سراغ آنها می‌روند، خاطرنشان کرد: چون قراردادی بین متقاضی و کابینت ساز وجود ندارد، در بسیاری از موارد به تعهدات خود عمل نمی‌کنند.

وی اظهار کرد: این عدم عمل به تعهد شامل زمان تحویل کار، استفاده نکردن از مواد اولیه و MDF مرغوب، تغییر رنگ کابینت مورد تقاضا و... است.

به گفته رئیس اتحادیه کابینت‌سازان کرمانشاه این افراد MDF را خریداری کرده و به مراکز برش می‌برند و در نهایت در منازل افراد کابینت را مونتاز می‌کنند و بدون نیاز به داشتن یک کارگاه ثابت فعالیت انجام می‌دهند.

وی عنوان کرد: در برخی موارد این افراد مهارت کافی برای ساخت کابینت را هم ندارند، چون اگر کسی ماهر و شناخته شده باشد نیازی به تبلیغ در فضای مجازی و یا سایت دیوار ندارد.

رئیس اتحادیه کابینت‌سازان کرمانشاه از مردم خواست حتما به واحدهای مجاز و دارای پروانه مراجعه کنند و قرارداد ساخت کابینت هم داشته باشند تا اگر مشکلی رخ داد، قابل پیگیری باشد.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: