• چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-9814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم ملی ووشو بانوان:

می‌توانیم 3 طلای جهانی را تکرار کنیم

سرمربی تیم ملی ووشو بانوان در بخش ساندا گفت: باتوجه به شرایط خوب حاکم بر تیم ملی، می توانیم همانند گذشته از سه سهمیه خود در رقابت های جهانی سه مدال طلا کسب کنیم.

راضیه طهماسبی فر در حاشیه برپایی اردوی تیم ملی ووشو بانوان در کرمانشاه در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از آمادگی خوب بانوان سانداکار برای حضور در رقابت های جهانی شانگهای چین خبر داد و اظهار کرد: تاکنون دو مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی را پشت سرگذاشته‌ایم و سومین مرحله اردو نیز از 9 شهریور در کرمانشاه آغاز شده و تا هیجدهم این ماه ادامه خواهد داشت.

وی بابیان اینکه تا پیش از اعزام به مسابقات جهانی دو مرحله دیگر اردو پیش رو داریم، عنوان کرد: اردوی چهارم نیز از 22 شهریور تا هشتم مهر به میزبانی کرمانشاه خواهد بود و پس از آن پنجمین و آخرین مرحله اردو را در تهران برگزار می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی ووشو بانوان ساندا اضافه کرد: سه بانوی سانداکار تیم ملی ووشو روز 24 مهر برای حضور در مسابقات جهانی 2019 عازم شانگهای چین خواهند شد.

وی بابیان اینکه بانوان سانداکار تیم ملی ووشو تا این مرحله اردوها و تمرینات خوبی داشته اند، افزود: باتوجه به اینکه در دوره های گذشته از سه سهمیه خود سه مدال طلا کسب کردیم، برای همین در این دوره هم انتظار این است که این قهرمانی ها را تکرار کنیم.

طهماسبی فر تاکید کرد: باشرایط فعلی حاکم بر اردوی تیم ملی و آمادگی بازیکنان می توانیم سه طلای جهانی خود را در ساندای بانوان تکرار کنیم.

وی یادآورشد: البته برای رسیدن به این هدف رقیبان سرسختی از کشورهای آسیای شرقی همچون چین، فیلیپین، ویتنام، مالزی و... داریم که راه را دشوار می کند، اما دست یافتنی است.

اردوی سوم تیم ملی ساندای بانوان با حضور شهربانو و الهه منصوریان و مریم هاشمی نفرات اعزامی به مسابقات جهانی و چهار حریف تمرینی در آکادمی ووشو مریم هاشمی کرمانشاه درحال برگزاری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: